Yükleniyor...
2.4 Puan
18 Yorum

Etçi Mehmet Burger

Cevizlik Mahallesi, İstanbul Caddesi, No 20, Bakırköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0212 5403824
Yorumlar (18)
2
B...... S.........
Steak burger ve Etçi Mehmet burger aldım. Steak burgerdeki kontrafile et oldukça sertti, zor ısırılıyordu. Etçi Mehmet burger ise vasattı. Lezzetsiz burgerlerdi ikisi de. Tekrar uğramayacağım bir mekan
5
Ş..... Ş.....
Mekan yazılan yorumların aksine gayet iyi bir yer. Fiyatları uygun, lezzetleride iyi, fiyat performansı üst seviyede.Hamburgerlerinin etide, ekmeğide güzel, patatesleri fena değil. Bir çok defa gittim ve sıkıntı yaşamadım.
1
B.... C.........
1
B.... C.........
1
B.... C.........
5
S.... G.......
Burada burger yemek büyük keyif. Kasap burger tercih ettim, tazecik puf ekmeği, sulu yumuşacık burger köftesi, çıtır patatesi ile birlikte mükemmel bir deneyimdi. Hem uygun, hem de kaliteli daha ne olsun.
5
E... K...
Tadı ve sunumu fiyatına göre çooook çoook iyi olan insana ne iyi ettim de geldim denilecek makul fiyatlı lezzetli burgerci
4
E..... E.....
Lokum burgerini fazla pişirdiklerinden dolayı sert ve tatsız olduğunu düşünüyorum. Kasap burgerin ise tadı oldukça iyiydi. Servis iyiydi.
3
A.. O...
Güzel mekan yapmışlar, servis olarakta yeterli ancak hamburgerden pek tat alamadim; hamburger doyurucu boyutta ancak lezzetsizdi. Peşin hükümlü olmamak adına tekrar denemeyi düşünüyorum.
1
S.... S....
Gerçekten çok kötü. Asla gitmeyin. Fiyatları uygun diye her şeyi çok kötü yapalım diye düşünmüşler herhalde. Soğuk, ekmekleri kötü. Eti kötü. Soğansız istediğimi bin kere söyledim garson havaya bakmaktan siparişi algılayamadı, soğanlı getirdiler geri gönderdiğimde ise içindeki soğanı cıkartıp getirdiler tabi ki kokusu sinmişti. Her şeyiyle berbat.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım