Yükleniyor...
1.6 Puan
5 Yorum

Burger King

Carousel AVM, Kat 2, Zeytinlik Mahallesi, Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi, No 1, Bakırköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Telefon 0212 4445664
Yorumlar (5)
1
T. E.....
Personel kaba , ilgisiz berbat bir yer . .
1
T.... C......
Kusura bakmasınlar ama 1 yıldızı bile hak etmeyen bir Burger King şubesi! Hatta İstanbul Avrupa yakasının en kötü şubesi bile diyebilirim aldığım yemekler bozuk tadı kötü içecekler Çeşme suyu gibiydi tam anlamıyla BERBATTI! Verdiğim para resmen çöpe gitti kasiyerleri çalışanları aşırı kaba aşırı laubali ayrıca her taraf PİSLİK içinde masalar sandalyeler ve mekan leş gibi aklınız varsa buraya gelmezsiniz aç kalsanız daha iyi!
4
B.... B....
Çay kahve içelim diye girdik biraz. Capacity şubesine göre daha tenha olduğu için daha tercih edilesi. Arka tarafa doğru zaten burger king cafe yapmışlar. İçecek seçenekleriniz var. Kahveside çayıda güzel. Oturma alanı dışarıya bakıyor ve bu özelliğide beni cezbetti biraz.
1
M.... O....
Kesinlikle tercih edilmemesi gereken şube. Vaktimiz olmadığından hızlıca bir şeyler atıştıralım diye uğradık. Pişman olduk! Elemanlar 5 kişinin isteklerini 1 saatte hazırlıyor. Sipariş bekleyen 20 kişinin olduğu bir durumu düşünemiyorum. Ayrıca istediğim şişe sosun onlarda olmaması nedeniyle para iadesi yapabileceklerini söylediler ancak bunun için 15 dk bekledikten sonra yemeğim soğudu. Burger King de yemek isteyenler Bakırköydeki başka şubeleri tercih etmeliler.
1
S.... G......
Kalite düstü! - Artik Burger King'i hiç lezzetli bulmuyorum. Ne zaman 1 alana 1 bedava kampanyasi yapmaya basladi o zamandan beri kalitesi tamamen düstü. Sade ve sadece sarimsakli mayonezi için arada da olsa yiyorum, bir ara onu da kaldirmislardi. içecekleri de çok kötü, ne kola kolaya benziyor hepsi yariya kadar su karistirilmis veriliyor. Lütfen sürümden kazanacagim diye amacindan sasma! Lezzetin ile oynama, kaybediyorsun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım