Yükleniyor...
2.8 Puan
56 Yorum

Şirnaz Restaurant

Ataköy 2-5-6. Kısım Mahallesi, Ataköy 2. Kısım Çarşısı, No 14/Y-1, Bakırköy, İstanbul
Kategoriler Ocakbaşı
Mutfaklar Ocakbaşı, Pide, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 250.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 661 60 62
Neler var?
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Gel-Al
 • Akşam yemeği uygun.
 • Paket Servisi
 • Nakit Ödeme
 • Lunch menü var
 • Dış mekan var.
 • Çocuklar için uygun.
 • Klimalı
 • Kapalı alan var.
 • Fullbar
 • Sigara içme alanı var.
 • Wi-Fi
 • Ramazan
Yorumlar (56)
3
C.. K......
Bir Ataköylü olarak sıkmsık severek gittiğimiz bu mekan malesef günden güne kalitesini bozmakta,etler eskisi gübi değil,mezelerin tadı da öyle,umarım eski lezzetli haline yeniden kavuşur.
5
A... K.......
Yemekler,hizmet ambiyans hersey cok güzeldi. Yorumlara aldanarak gelmemeyi düsünüyordum fakat iyi ki vazgeçip gelmişiz. Güler yüzlü garsondan leziz mezelere hersey çok iyiydi. Tek sıkıntı müzik azıcık daha yuksek sesle ve tsm olabilir buda işletmeye tavsiyedir.
5
E.. Y.......
Kocaman bir mekan, ağaçlar altında güzel bir bahçe ilgili personel daha ne olsun fiyatlarda gayet makul. Hem lezzetli et hem lezzetli meze her şey cok güzeldi biz cok memnun kaldık yine geliriz
1
M..... M.....
Erkek arkadaşımın doğum günü için rezervasyon yaptırdım. Yemekten sonra pasta servisi yapılmasını detaylı bir şekilde garsona anlattım. 19.00'da oradaydık, yemeğimizi yedik, üzerine kahvelerimizi içtik, pasta kahvelerle birlikte gelir diye düşünmüştüm gelmedi, ardından hesabı istedim pasta gelmediği gibi hesap geldi bakakaldım. Mecburen erkek arkadaşımın yanında pastayı garsondan istedim ama saat 21.30 ve bir sebeple kalkmamiz gerekiyordu. Daha fazla bekleyemeden aşağıya doğru yol aldığımızda bize servis yapan garson pastayı getireceğini ve bundan en başından beri haberinin olmadığını söyledi:/ Aşağıya indim, durumu en başında anlattığım garson siz kaçta gelmstiniz ki? Bizim müşterilerimiz erkenden kalkmaz, o yüzden getirmedik getirecektik gibi şeyler söylemeye başladı!!! İyi de kardeşim ne kadar duracağıma sen mi karar veriyorsun? Sana yemekten sonra servis yapılmasını rica etmemiş miydim? Suçu kendinde arayıp özür dilemesi gerektiği halde bir de müşteriye suç atmak da nesi? Gel gelelim yemeklerine... Kuzu Külbastı berbat ötesiydi... Pişmemişti... Şişirilmiş fiyatını kesinlikle haketmiyordu... Erkek arkadaşımın çöp şişi ise orta lezzetteydi. Yorumlarını okuyup önemsemeden rezervasyon yaptirmstim. Ama çok pişmanım. Verdiğim paraya da acıyorum. YORUMLARI OKUYUNUZ VE ITIBAR EDINIZ!
1
S..... S.....
Her geçen gün eski müşterilerini kaybediyor
3
L... ⛵.....
Aman aman bir Restaurant değil. bugün maç sebebiyle masalar dolu sayılabilirdi. Fakat ben keyif yapmak için gittiğim bir mekanda yüksek sesle maça sevinen yada küfür eden insanların olmasını pek tercih etmem açıkcaksı. hizmet ve ortamdan çok memnun kaldığım söylenememez doğrusu. Genç grup gittiğinizde pek insan yerine koymuyorlar. Orta yaş bir grupla Ocakbasi yaptık ilgi yerindeydi.
3
L... ⛵.....
Aman aman bir Restaurant değil. bugün maç sebebiyle masalar dolu sayılabilirdi.
Fakat ben keyif yapmak için gittiğim bir mekanda yüksek sesle maça sevinen yada küfür eden insanların olmasını pek tercih etmem açıkcaksı. hizmet ve ortamdan çok memnun kaldığım söylenememez doğrusu. Genç grup gittiğinizde pek insan yerine koymuyorlar. Orta yaş bir grupla Ocakbasi yaptık ilgi yerindeydi.
4
G.... G....
Annemle lahmacun yemek için arada gittiğimiz sevdiğim bir yerdir fakat geçenlerde eve paket yaptırmak için iki lahmacuna 20 lira ödediğime anladım ki paket servis 10 lira masaya servis 14 lira.Arada dört lira fark var?Bana bu fiyat farkı çok saçma geldi.Acilen fiyatlarını düşürmesi gerek.
1
C.. O....
Her geçen gün artan fiyatları,mesela bir lahmacun 14 Lira,yetersiz hizmet ,park sorunu , vs , vs son aldığım hizmetten sonra asla gitmem. ????
1
C.. O....
Her geçen gün artan fiyatları,mesela bir lahmacun 14 Lira,yetersiz hizmet ,park sorunu , vs , vs son aldığım hizmetten sonra asla gitmem.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım