Yükleniyor...
4.7 Puan
13 Yorum

Chicken Suit

Ataköy Suits, C Blok, Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mahallesi, Açık Deniz Sokak, No 13, Bakırköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Yorumlar (13)
5
E... C.....
Kibar çalışanları, müşteri memnuniyeti odaklı işletmecilik ahlakıyla giden ataköyün en başarılı restorantlarından.
4
E.. E..
ataköy çevresinde olur da aceleniz varsa ya da çok paranız yoksa ya da düzünden tavuğa doymak istiyosanız her türlü tavsiyemdir gidin derim. eve servislerde de oldukça hızlılar ve çalışanlar her zaman ilgili güler yüzlü. viyana tavuğu öneririm..
5
I... K.....
5
I... K.....
5
I... K.....
5
K.... K......
Kendilerini ekonomimizde ki bu çalkantılı döneme rağmen halkın yanında olup ucuza lezzetli ve doyurucu tabaklar yapabilmesinden ötürü tebrik ediyorum. Sadece sürekli ayakta duran yakışıklı bütün gün o dar pantolonla sıkılmıyormu inanın ben üzülüyorum. Çalışkan bir beyefendi. Kedileri kemiklere razı. Masa sandalya sayısı az ama her nasıl oluyorsa her zaman yer bulabiliyorsunuz.
4
S...... S......
Porsiyonlar doyurucu fiyatlar uygun umarım bozmazlar. Sıcak ulaşıyor siparişler. Patates yerine salata rica ettim onu da bol bol koymuşlar sağolsunlar.
5
S..... K.
Öncelikle yemek kalitesi mükemmel. Hemen hemen tavuk yemeklerinin hepsini tatma şansım oldu, her biri birbirinden lezzetli. Porsiyonlar inanılmaz derecede doyurucu ve fiyatlarda bu porsiyonlara göre gayet makul. Gidenlere öneri olarak bir de tavuk suyu çorbalarını deneyin. Çoğu yerde içtiğim tavuk suyunun lezzeti burda bambaşka.
Kısacası hem kaliteli hem temiz hem de uygun fiyatlı güzel yemekler yemek istiyorsanız, denemekte fayda var .
5
S..... K.
Öncelikle yemek kalitesi mükemmel. Hemen hemen tavuk yemeklerinin hepsini tatma şansım oldu, her biri birbirinden lezzetli. Porsiyonlar inanılmaz derecede doyurucu ve fiyatlarda bu porsiyonlara göre gayet makul. Gidenlere öneri olarak bir de tavuk suyu çorbalarını deneyin. Çoğu yerde içtiğim tavuk suyunun lezzeti burda bambaşka. Kısacası hem kaliteli hem temiz hem de uygun fiyatlı güzel yemekler yemek istiyorsanız, denemekte fayda var .
4
C..... O...
Sürekli yol üzerinde gördüğümüz kipanin yanındaki bu mekanı bugün deneme fırsatımız oldu iyiki de denemişiz. Izgara tavuk göğüs ve kemiksiz tavuk pirzola denedik. İkisi de çok güzeldi. Çalışanlar çok saygılı ancak azcık yavaşlar. Mekan da baya dar olduğu için sıcaktan bunalabilirisniz icerdeyseniz. Tek sıkıntısı bu bunun dışında gayet güzel bir yer
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım