Yükleniyor...
1.3 Puan
10 Yorum

Usta Dönerci

Metroport AVM, Kat 2, Bahçelievler Mahallesi, Kültür Sokak, No 1, Bahçelievler, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Yorumlar (10)
3
G...... G......
Döneri hamburger ekmeğinde yemek biraz tuhaf geldi :) ama gayet lezzetliydi. Falafel de denedik öneririm. Patatesleri pek iyi değil. Ayrıca turşu da alabilirsiniz ek olarak o da iyiydi.
2
M.... O....
Reklamlarına aldanıp bir şans vermek istedik.. Fiyatların uygunluğunun nedeninin fast-food tarzı, self-servis bir dönerci olmasına bağlıyorduk, fakat bu kadar kötü bir iskender yiyeceğimizi beklemiyorduk.. Biraz daha fazla para verip lezzetli bir şekilde karnınızı doyurmanızı tavsiye ederim :)
1
T.. C..
İlk kez bugün gittim ve hayatımda ben bu kadar kötü et dürüm yememiştim, et et gibi değildi sanki marketten dondurulmuş et almışlarda ısıtıp koymuşlar gibiydi patateslerde yağlıydı hiç beğenmedim asla tavsiye etmiyorum
1
L................ L................
Et döner yapmıyorlar. Servis ettikleri dondurulmuş et dönerin de lezzeti yok. Patatesleri yağlı. Yemek kalitesine biraz daha önem vermelerini diliyorum.
1
G.... A............
Puan yok seçeneği olsa onu seçerdim! O kadar diyorum!.. Böyle 1 iskender olamaz. Tek kelimeyle rezalet! Tadı adeta sosis gibiydi. Sosu da ayrı kötüydü. Bi tek yoğurt güzeldi. Ki ona da şaşırdım hayret diye... Verilen paraya yazık. Allah'tan midemizi, bağırsağımızı bozmadık.
1
Ş...... A.....
Bir kere dönerini, bir kere de iskenderini yedim. İkisi de yediklerimin en kötüsüydü diyebilirim. Soğuk ve taş gibilerdi. İskenderin sosu aşırı kötüydü. Fiyatları çok uygun fakat kesinlikle değmez.
1
V... V...
Hayatımda yediğim hatta yiyemeyip yarım bıraktığım en berbat iskenderi yapan bir yer. Döneri berbat. Sosu sos değil. Bence hiç bulaşmayın paranıza yazık.
1
V... V...
Hayatımda yediğim hatta yiyemeyip yarım bıraktığım en berbat iskenderi yapan bir yer. Döneri berbat. Sosu sos değil.
Bence hiç bulaşmayın paranıza yazık.
1
K..... T.....
Et et gibi değildi açıkçası, ben et iskender yedim arkadaşım köfte. İskenderde pide yok bayat ekmek koymuşlar resmen. Köfte de köfte gibi değil sanki hazır köfteyi alıp önümüze koymuşlar. Tek iyi yanı servis hızları ama ekmeğe bile ek ücret alırsanız fazla tutunamazsınız açıkçası. Hayal kırıklığı. Gitmeyin.
1
A... A........
Kasada duran hanımefendiye dürüm döner menü istediğimi söyledim. Görsellerde çok güzel gözüküyordu. Hanımefendi ismimi not alıp beni çağıracağını söyledi.  Masaya gidip yaklaşık 20 dakika bekledikten sonra kalktım ve siparişimin ne durumda olduğunu sormaya gittim. O sırada hazırlanan dürüm tabağa kondu. Gecikmenin dışında Dürüm gerçekten lezzetsizdi. İçine beyaz bir sos konmuştu. Patatesler ise tam olarak pişmemişti o da vasattı anlayacağınız. Bu işletmeyle ilgili tek beğendiğim ürüne gelelim. O da "ayran". Teşekkürler Sütaş :) Açıkçası bir daha uğrayacağımı düşünmüyorum. Kasada duran hanımefendiye dürüm döner menü istediğimi söyledim. Görsellerde çok güzel gözüküyordu. Hanımefendi ismimi not alıp beni çağıracağını söyledi. Masaya gidip yaklaşık 20 dakika bekledikten sonra kalktım ve siparişimin ne durumda olduğunu sormaya gittim. O sırada hazırlanan dürüm tabağa kondu. Gecikmenin dışında dürüm gerçekten lezzetsizdi. İçine beyaz bir sos konmuştu. Patatesler ise tam olarak pişmemişti o da vasattı anlayacağınız. Bu işletmeyle ilgili tek beğendiğim ürüne gelelim. O da "ayran". Teşekkürler Sütaş :) Açıkçası bir daha uğrayacağımı düşünmüyorum.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım