Yükleniyor...
1.8 Puan
9 Yorum

Popeyes

Metroport AVM, Kat 2, Bahçelievler Mahallesi, Kültür Sokak, No 1, Bahçelievler, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 4440 070
Yorumlar (9)
1
B......... B.........
Sipariş vereli tamı tamına 2 saat oldu ancak henüz siparişim restorandan çıkarılmamış. Dağıtımda yaşanan aksaklıkları anlarım ancak bir fastfood zincirinden 2 saatte sipariş çıkmamasına anlam veremiyorum.
1
T........ T........
Çalışan personellerin müşterilere davranış şekli çok kötü. İnanılmaz derecede asık suratlılar. Bir daha buradan yemek yemem yedirtmem.
4
Y...... Y......
Zaman zaman sorunlu siparişler olabiliyor ama yine de son zamanlarda hem yiyecek kalitesinde hem de çalışan davranışlarında gelişme var. Ortalama bir hizmet söz konusu.
1
G... Y......
Bir daha, asla ama asla gelmeyeceğim bir yer. Hayatımda yediğim en kötü burger en kötü patates kızartması en kötü seyler. Resmen pişmemiş. Isırınca nasıl et kopmaz da lastik gibi uzar ki. İğrenç ötesi. Gitmem bir daha asla
1
K... C.....
2 gün arka arka aynı siparişi verip ve ekstra özel oalrak sipariş edip parasını verdim ürünün ikisindede unutulması her seferinde sonraki siparişte belirtiniz denmesine rağmen gene aynı mağduriyeti yaşamak işte popeyesin müşteri ilişkileri 3.  siparişimde sözde hala gönderecekleri ürün için teşekkür ediyorum ve kusra bakmayın ama parasını verdim şeyle mağduriyet yaşatmak cidden süper bir firma
2
D.... D....
İlk kez denediğim ve bir daha aramayacağım bir marka . Oldukça doyurucu menüsüne karşılık farklı bir lezzet duyamadığım için sıradanlık listesinde yer alıyor . Daha iyi mekanlar var tercih edilebilecek
4
G...... G......
Lavaş olanları değil de hamburger ekmeği ile yapılan ürünleri daha çok seviyorum. Cole slaw salatası mükemmel buradan denemenizi öneririm..
1
B...... Ö....
Yiyecekler bayat, servis yavaş, siparişler eksik, hijyen yok, güler yüz yok. Sizden önce sipariş vermiş olanların çöpleri ile kardeş kardeş oturuyorsunuz Daha sayılacak bir şey var mı?
1
E... Ç.....
Böyle bir yavaşlık olamaz. Yavaşlığa rağmen yediklerimin çiğ gelmesi cabası. Ya burayı hiç kontrol etmiyorlar mı merak ediyorum. Kova isteyincede yediğim hep bayat.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım