Yükleniyor...
2.9 Puan
20 Yorum

Özsüt

Metroport AVM, Kat 3, Bahçelievler Mahallesi, Kültür Sokak, No 1, Bahçelievler, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Pastaneler, Dondurma, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 442 42 92
Neler var?
 • Alkol bulunmaz.
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Nakit Ödeme
 • Kahvaltı
 • Dış mekan var.
 • Çocuklar için uygun.
 • Sigara içme alanı var.
 • Kapalı alan var.
 • Klimalı
 • Wi-Fi
 • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (20)
1
İ.... T........
Pasta bayattı.Bayat olmadıklarını iddia ettiler.Ama bayattı. Özellikle taze olduğunu iddia etmelerine rağmen bayattı. Değişme isteğimizi de kabul etmediler.
4
S.... G...
Sevimli bir yer. E-5 ve hastane manzaralı olmasına rağmen boğucu bir etki yaratmıyor. Civardaysanız oturulabilir. Ayrıca genç kadın bir çalışan bizimle çok ilgilendi ve çok güleryüzlüydü. İlk girdiğimizde de siparişimizi alırken de hoşgeldiniz diyerek gülümsedi. Şubenin suflesini tavsiye edebilirim. Olumsuz yanıysa balkon kısmındaki masaların biraz fazla sıkıştırılmış gibi olması, bir masa orada fazlalık gibi, arkanızda oturan kişi size çarpıyor hatta masaya giremeyeceğiniz kadar dar olduğundan giriş çıkışlar zor, girdiğinizde de sıkışık oturuyorsunuz. Bunun dışında, oturup sohbet edebileceğiniz bir mekan.
1
N.. N..
Kahvaltı tabağı istedik pişmemiş yumurtalar geldi geri istediğimizde gönülsüzce getirdiler. Ekmek getiriyorlar bayat ekmeği ısıtmışlar. Kahvaltımız bitiyor masayı toplayan yok ikinci çayı zoraki getiriyor garson bey. Böyle rezillik görmedim özsüte hep gelirim ilk defa böylesiyle karşılaştım. Bir dahada geleceğimi düşünmüyorum
1
N.. N..
Kahvaltı tabağı istedik pişmemiş yumurtalar geldi geri istediğimizde gönülsüzce getirdiler. Ekmek getiriyorlar bayat ekmeği ısıtmışlar. Kahvaltımız bitiyor masayı toplayan yok ikinci çayı zoraki getiriyor garson bey. Böyle rezillik görmedim özsüte hep gelirim ilk defa böylesiyle karşılaştım. Bir dahada geleceğimi düşünmüyorum
1
Ç...... P.
Tek kelime ile fiyasko. Uygunsuz kişilerin çalıştığı, geldiğinize pişman eden bir yer. kesinlikle gidilmemesi gereken en kötü özsüt şubesi.
1
M... M...
Sürekli gelip bişey için birşey yeyin demeleri veya icmezseniz kalkmalisiz tarzı konuşan üslubu bozuk bayan çalışanların olduğu mekan. Bir daha mı asla . . .
3
R...... R......
Chokie cchino yanında başka bir şubede kurabiye verilirken bu şubede verilmedi. Çok önemli olmasa da bu farklılık ne ile alakalı bilemiyorum. Avm içindeki diğer işletmeleri düşünürsek buranın açık alanda oturma yeri gayet rahat, oturup sohbet etmek için gidilebilir. Bu şubeden bağımsız olarak da Özsüt'te suflenin gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum, dondurmayla bütünleşmiş bir tatlı için dondurmaya ekstra fiyat biçilmesi komik.
3
T... A........
İşi tatlı olan bir yerde iyi tatlı yemek isterim ! Bazı pastaneler isim vermeyeyim et menüsü bile sunuyor! Özsüt de menüden bişiler istedik YOK cevabı çok yanlış yoksa etiket koy sil ! Sufle istedik fazla pişmiş artık kek olmak üzere ve yanında pudra çekeri süt kreması sunumu yok !
4
I.... E.......
Kalabalık bir yer ve sürekli müşteri sirkülasyonu oluyor . Kalitesine göre elemanlar biraz düşük kalıyor ama bu durum çok sırıtmıyor. Ozsut değil de sanki kalabalık bir yere açılmış sıcak bir kafe gibi geliyor . Ürünleri taze .
3
H.... K...
Geçen aksam is çikisi kardesimle bir soluklanalim dedik ve yine özsütü tercih ettik. Bu sefer 2 cheesecake istedik. Ben brownie cheesecake i denememistim ondan istedim fakat sanirim aksam vakti olmasindandir pek taze degildi. fiyat tabiki klasik 9.50 tl. Bir kahve veya tatli için gidelim dedigimiz ama artik pek de bizi çekmeyen bir yer haline geldi.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım