Yükleniyor...
2.8 Puan
13 Yorum

KFC

Metroport AVM, Kat 2, Bahçelievler Mahallesi, Kültür Sokak, No 1, Bahçelievler, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 444 3 555
Yorumlar (13)
4
G... G...
Çok fazla müşterisi olmadığı için yemekler hızlı ve sıcak bir şekilde hazırlanıyor.Temiz bir salonu var.Yemekleri de gayet güzel ve doyurucu.
1
Ş...... Ş......
Sipariş vermek için uzuuun bir süre bekledikten sonra eksik kanat var deyip tekrar uzuunca bir süre bekleten gittiğinize pişman olduğunuz kfc şubesi.
1
Ş...... Ş......
Sipariş vermek için uzuuun bir süre bekledikten sonra eksik kanat var deyip tekrar uzuunca bir süre bekleten gittiğinize pişman olduğunuz kfc şubesi.
5
A.. A......
Hızlı servis yapıyorlar. Genellikle güler yüzlüler. Metroporta gittiğimde tercih ettiğim yerlerden birisi. Yemeklerinde hiçbir sorun yaşamadım (kıl, pişmeme vs).
1
E..... E.....
Benim için çalışanın güler yüzlü olmaması 1.0 vermek için yeterli..Ne yazık ki çalışanlar çok kaba..Bir birleriyle gözümüzün önünde kavga edip durdular..Tepsiye burgeri fırlatmalar ves..Bunları görmek zorunda değiliz dediğimde ama sizin için bağırıyorum içerdekiler geciktiriyor diyor kasadaki çalışan kadın..Nasıl ya "içerdekiler"?İş yerindr takım ruhu olmalı..Gelecek sefer söyleyin 15 dk bekletiyim sizi de görün diyor kasiyer kadın..Yemekleri de lezzetsizdi zaten bu davranışlardan sonra insanın ağzının tadı kaçıyor..En sevmediğim kfc olarak kaldı aklımda maalesef????????
1
E..... E.....
Benim için çalışanın güler yüzlü olmaması 1.0 vermek için yeterli..Ne yazık ki çalışanlar çok kaba..Bir birleriyle gözümüzün önünde kavga edip durdular..Tepsiye burgeri fırlatmalar ves..Bunları görmek zorunda değiliz dediğimde ama sizin için bağırıyorum içerdekiler geciktiriyor diyor kasadaki çalışan kadın..Nasıl ya "içerdekiler"?İş yerindr takım ruhu olmalı..Gelecek sefer söyleyin 15 dk bekletiyim sizi de görün diyor kasiyer kadın..Yemekleri de lezzetsizdi zaten bu davranışlardan sonra insanın ağzının tadı kaçıyor..En sevmediğim kfc olarak kaldı aklımda maalesef
1
Ş...... A.....
Çok sevdiğim bir markaydı ta ki beni zehirleyene kadar. Kovaları çok lezzetli ama en son yediğim Twister yüzünden bir daha tavuk yiyemez oldum.
3
M.... O....
arkadaşlarım ile geldiğimizde kanat kova alıp hem atıştırıp hem sohbet etmeyi çok seviyoruz. :) Servisi ortalamanın üzerinde, lezzeti her zamanki gibi harika! Her ne kadar sağlıklı bir tercih olmasa da, küçük kaçamaklar için güzel bir tercih. Ekmeği de çok lezzetli. Twister dürümü de güzel bir seçenek.
5
N.. A.......
Buranin bi tilsimi var benim icin. Nedenini bilmiyorum ama en lezzetli buldugum KFC burasi. Neredeyse her menuyu denedim hepsi mi ayri bi lezzetli olur.
3
G............. G.............
Metroport AVM'nin üst katında yer alan KFC tavuk sevenlerin müdavimi olacağı bir restorandır. Mekanın çalışanları yeterli sayıda olmasa da güleryüzlü ve müşteri memnuniyetine önem veren kişilerden oluşuyor. Menüleri doyurucu ve çok lezzetli. Menüler arasında size Ekonomi Menü tavsiye ederim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım