Yükleniyor...
4.3 Puan
24 Yorum

Zeynep's Waffle

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, Röntgen Sokak, No 2/A, Bahçelievler, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 442 31 00
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Nakit Ödeme
  • Paket Servisi
  • Banka kartı
  • Gel-Al
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (24)
5
İ....... C..
Mükemmel ötesiydi, yediğim en iyi waffle ☺️ temiz hoş bir mekan ellerinize sağlık... Ayrıca çayı hep taze :)
4
H..... D.......
Lezzet yerindeydi ancak içindeki sos oranı az geldi bana, meyve yoğunluğu da iyi idi teşekkürler
5
S... O.....
Çikolatası inanılmaz lezzetli ve bol bol konuluyor. Çalışanlar güleryüzlü. İçerisi küçük ama butik bir tasarımı var. Yaylada bir tatlı molası vermek isteyen mutlaka uğramalı derim
2
G.... K.......
Mekan sadece 2 masanın sığabileceği büyüklükte nitekim de 3 kişilik 2 masa var sadece. Çay küçük bir çaydanlıkta demleniyor. Waffle hamuru kalın ve plastik gibiydi Çay bayattı. Çikolata hariç nerdeyse her şey ekstra ücretli her biri 4 lira şeklinde. Bir tek çikolatası güzeldi ama o da bol değildi ne yazık ki.
1
B B
İlk başta istediğiniz malzemeyi koydurabilirsiniz şeklinde ifade edilmesine rağmen kasada extra malzeme fiyatı eklenerek bir waffle 30 lira olduğunu öğrendim.Bu fiyata değecek bir yer değil !
5
K.... C.......
Gerçekten çok ilgili bir işletme samımı butik bir mekan kesinlikle tavsiye ederim.. Müsterş düşüncesine çok onem veriyorlar. İstediğin şekilde
5
A A
kesinlikle deneyin.minik ve bir o kadar şirin. zeynep hanım'ın sevgisi ve sevimliliği ortamı daha güzelleştiriyo.fiyatsa olması gerektiği gibi.
5
B..... K...
İstanbul da yiyebileceğiniz en iyi waffle Zeynep Hanım içine sevgisini katıyor kesinlikle.. Beyoğlu çikolatalarıyla yapılan waffle gibisi yok..
5
A.... K.........
Waffle inanılmaz güzel, burada waffle yedikten sonra diğer mekanlardaki wafflelara bakmazsınız bile... Zeynep Ablamızın güler yüzüyse waffle’a apayrı bir sıcaklık katıyor.Çikolata ve süsleme çeşitleri çok fazla, seçeneklerden kafanız karışabilir :) şiddetle tavsiye ediyorum ????????????????
5
A.... K.........
Waffle inanılmaz güzel, burada waffle yedikten sonra diğer mekanlardaki wafflelara bakmazsınız bile... Zeynep Ablamızın güler yüzüyse waffle’a apayrı bir sıcaklık katıyor.Çikolata ve süsleme çeşitleri çok fazla, seçeneklerden kafanız karışabilir :) şiddetle tavsiye ediyorum
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım