Yükleniyor...
2.5 Puan
10 Yorum

Kahve Deryası

Kadir Has Çocuk Dünyası AVM, Bahçelievler Mahallesi, Mehmetçik Sokak, No 52/53, Bahçelievler, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 90.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 442 35 13
Yorumlar (10)
1
K.... K....
cheeseburger diye bildiğiniz dandik kantin burgeri getiriyorlar. hadi fiyatları da kantin burgeri seviyesinde olsa birşey demeyeceğim.
1
İ... T....
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Keki bayat kreması ekşi bir tiramusu geldi. Söylediğimiz kahveler V60 olması gerekirken frenchpresste getirdiler. Normalde menüdeki gibi gelmesi gerekiyordu. Bunlar sıradan kahve gibi getirdiler. Fakat yöresel kahveler bu şekilde gelmez zaten o yüzden fiyat farkı alıyorlar. O zaman Guatemala veya colombia ölmüyor. Fakat frenchpresste gelince aroması ölüyor.
2
G...... K........
Hastane ziyaretimiz sonrası kahvaltı yapmak için uğradığımız mekan. Aslına bakacak olursanız Mado'ya gidecektik fakat yeni bir mekan olduğu için Kahve Deryası'nı tercih ettik. Mekan olarak son derece şık ve seçkin belli ki iyi bir yatırım yapılmış. Ama aynı şeyi personeli ve kahvaltısı için söyleyemeyeceğim.Çünkü personel suratsız, zaten anlamıyorum sevmiyorsanız bu işi yapmayın. Hizmet işi kolay değildir ve olmazsa olmazı güler yüzdür. Tabi burada saddce çalışanlara suç bulmayalım asıl mesele personel eksikliği olduğunu düşünüyorum.Gelelim kahvaltı faslına, iki kişilik serpme kahvaltı istedik ve tam da iki kişilik geldi ne eksik ne fazla ???? Sanırsınız sayarak koymuşlar ilk defa rastladım böylesine. Servis biraz yavaştı ekmek en son geldi hatta acaba getirmeyecekler mi diye tereddüt edip sordum.Anlayacağınız pek keyif vermedi kahvaltı, yalnız yiğidi öldür hakkını ver demişler çayları çok güzeldi. Bir nebze beni rahatlattı. Demem o ki bir daha uğramam şu an için zor gözüküyor tavsiye de edemeyeceğim lakin, takip edeceğim umarım tavsiyelerimizi dikkate alırlar
3
G...... K........
Hastane ziyaretimiz sonrası kahvaltı yapmak için uğradığımız mekan. Aslına bakacak olursanız Mado'ya gidecektik fakat yeni bir mekan olduğu için Kahve Deryası'nı tercih ettik. Mekan olarak son derece şık ve seçkin belli ki iyi bir yatırım yapılmış. Ama aynı şeyi personeli ve kahvaltısı için söyleyemeyeceğim.Çünkü personel suratsız, zaten anlamıyorum sevmiyorsanız bu işi yapmayın. Hizmet işi kolay değildir ve olmazsa olmazı güler yüzdür. Tabi burada saddce çalışanlara suç bulmayalım asıl mesele personel eksikliği olduğunu düşünüyorum.Gelelim kahvaltı faslına, iki kişilik serpme kahvaltı istedik ve tam da iki kişilik geldi ne eksik ne fazla
3
G..... Ç....
Osmanlı dibek kahvesi iyi bir tercih oldu. Özellikle kış ayları için ortamını sevdiğim sohbet mekanı. Avm’de oturabileceğiniz iyi yerlerden. Fiyatları ortalama????????
4
G..... Ç....
Osmanlı dibek kahvesi iyi bir tercih oldu. Özellikle kış ayları için ortamını sevdiğim sohbet mekanı. Avm’de oturabileceğiniz iyi yerlerden. Fiyatları ortalama
1
Ö..... Ö.....
Yiyecekler guzel, leziz ancak gorevli beyfendinin tavri hic hos degildi. Yediklerimiz bittikten yaklasik 10 dk sonra garip bakislari, garsonlari pespese basimiza gondermesi dolayisiyla benden - almistir bu mekan.
3
E... Y......
Mekan Kadir has avm de metro çıkışında çok çeşitli aromaları olan türk kahveleriyle dikkatimi çekti. Dağ çileği, çikolata ve naneyi denedikten sonra yine damlı sakızlı türk kahvesi tercihimdir. Ancak sigara içilen bölüm cam ile kapatıldığı için rahatsızlık veriyor. Servis hızlı, fiyatlar makul.
3
G...... G......
Bahçelievler metrosunun çıkışında hemen karşıda kalıyor. Portakallı ve vişneli türk kahveleri gayet güzel, denenir ???? mekan ders çalışmak için pek uygun değil.
4
G...... G......
Bahçelievler metrosunun çıkışında hemen karşıda kalıyor. Portakallı ve vişneli türk kahveleri gayet güzel, denenir
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım