Yükleniyor...
4.2 Puan
15 Yorum

Mangalcı Et

Sancaktepe Mahallesi, Çarşı Caddesi, 899. Sokak, No 24, Bağcılar, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
 • Lunch menü var
 • Paket Servisi
 • Banka kartı
 • Alkol bulunmaz.
 • Akşam yemeği uygun.
 • Nakit Ödeme
 • Kredi Kartı
 • Dış mekan var.
 • Multinet
 • Kapalı alan var.
 • Ticket
 • Klimalı
 • Sigara içme alanı var.
 • Sodexo
 • Setcard
 • Masa rezervasyonu önerilir
 • Wi-Fi
Yorumlar (15)
4
S..... S.....
Fiyatlar uygun servis hızlı. Yer bulma sorunu yok oldukça geniş bir yer. Lezzeti güzeldi. Biber ve domatesin fiyatı çoktu sebzeler pahalıydı yani.
4
R... R...
Fiyat performans olarak güzel bir yer. Kalabalık bir mekan bundan et pişirmelerin standartı olmayabiliyor, etler fazla pişmiş, kanatlar özellikle yanıktı.
5
M....... G.....
Mekanın servisi hızlı hafta sonu olmasına rağmen bir problem yaşamadık. Et severleri temizliği ile de gönlünü çalacak bir mekan.  Gidecek olanların mutlaka sucuk denemeleri gerektiğini düşündüğüm bir yer.
2
S.... Y......
yemekler güzel,fiyatlar orta ama bazen etler yanık geliyor.asıl sorun paket servis,ne zaman etin yanında bir salata veya meze istesem farklı birşey geliyor veya hiç gelmiyor.sos koyulmasını ve unutulmamasını belirttiğim halde defalarca yinede unutuluyor.bir sefer acılı ezme gelmedi ve 2 sefer arayıp getirmelerini istedim.parasını ödediğim ürün unutuluyor ve ben bunun telafi edilmesi için işletmeyi iki sefer aramak durumunda kalıyorum.acılı ezme 2 saat sonunda geldi.bir acılı ezmenin mi peşine düştün diyenler olabilir ama 5 lira her seferinde fazladan kimse vermek istemez.

başka bir sorun para üstü için en azından 5-10 lira yanında bozuk bulundursun elemanınız.40 liralık tutan bir ürün için 50 lira veriyorum bozuk parası olmadığı için servis elemanı paramın üstünü veremiyor ve geri döneceğini belirtip gitti ve gelmedi 4-5 lira para üstü çok değil belki ama hoş bir durumda değil bu ikinci sefer başıma geliyor.bir daha buradan birşey istemeyi düşünmüyorum fakat olurda istersem ve başıma tekrar gelirse gelip işletme sahibiyle bizzat konuşacağım.

başka bir sefer kredi kartıyla ödeme yapacağımı belirttiğim halde pos cihazı yoktu ve eleman tekrar gidip gelmek durumunda kaldı.şu servis elemanlarına bir çeki düzen verirseniz işletmeniz çok daha iyi kaliteli hizmet verecek insanlar memnun kalacak.yani ne yazıkki şuana kadar sorunsuz hizmet aldığım paket servis 10 seferde 1 veya 2.tavsiye etmiyorum buradan paket servis istemeyin illa yiyecekseniz gidin orada yiyin veye paket yaptırıp getirin eve.
2
S.... Y......
yemekler güzel,fiyatlar orta ama bazen etler yanık geliyor.asıl sorun paket servis,ne zaman etin yanında bir salata veya meze istesem farklı birşey geliyor veya hiç gelmiyor.sos koyulmasını ve unutulmamasını belirttiğim halde defalarca yinede unutuluyor.bir sefer acılı ezme gelmedi ve 2 sefer arayıp getirmelerini istedim.parasını ödediğim ürün unutuluyor ve ben bunun telafi edilmesi için işletmeyi iki sefer aramak durumunda kalıyorum.acılı ezme 2 saat sonunda geldi.bir acılı ezmenin mi peşine düştün diyenler olabilir ama 5 lira her seferinde fazladan kimse vermek istemez. başka bir sorun para üstü için en azından 5-10 lira yanında bozuk bulundursun elemanınız.40 liralık tutan bir ürün için 50 lira veriyorum bozuk parası olmadığı için servis elemanı paramın üstünü veremiyor ve geri döneceğini belirtip gitti ve gelmedi 4-5 lira para üstü çok değil belki ama hoş bir durumda değil bu ikinci sefer başıma geliyor.bir daha buradan birşey istemeyi düşünmüyorum fakat olurda istersem ve başıma tekrar gelirse gelip işletme sahibiyle bizzat konuşacağım. başka bir sefer kredi kartıyla ödeme yapacağımı belirttiğim halde pos cihazı yoktu ve eleman tekrar gidip gelmek durumunda kaldı.şu servis elemanlarına bir çeki düzen verirseniz işletmeniz çok daha iyi kaliteli hizmet verecek insanlar memnun kalacak.yani ne yazıkki şuana kadar sorunsuz hizmet aldığım paket servis 10 seferde 1 veya 2.tavsiye etmiyorum buradan paket servis istemeyin illa yiyecekseniz gidin orada yiyin veye paket yaptırıp getirin eve.
4
S....... S.......
Et kalitesi standart üstü. Yoğunluk olduğunda pişirme kalitesi düşebiliyor. Genel olarak tercih edilebilecek bir yer. Özel olarak gidilir mi bence hayır.
5
C.... K......
Fiyat 5/5
Dekorasyon 4/5 bu gelecek ay yeni şeyler gelecekmiş ozaman 5/5
Kalite anlatılmaz 5/5
Hizmet 5/5 hızlı geliyor yoğunluk olunca biraz bekleniyor ama fiyat performans hakikaten verilen parayı hak ediyor et yiyorsunuz yani
5
C.... K......
Fiyat 5/5 Dekorasyon 4/5 bu gelecek ay yeni şeyler gelecekmiş ozaman 5/5 Kalite anlatılmaz 5/5 Hizmet 5/5 hızlı geliyor yoğunluk olunca biraz bekleniyor ama fiyat performans hakikaten verilen parayı hak ediyor et yiyorsunuz yani
5
S... G.........
Yine bir mangal klasiği.. On numara beş yıldız çeşit çok vakit bol Bağcılar'da onericegim tek yer mangalci ettir.Net nitekim yerlere.gittim tattım fakat mangalci et farkı gelince belli olur
5
E... B.....
Mekan şık kaliteli lezzet ise açılışından bu yana gram fark yok.Muazzam.Ramazan yoğunluğunda bile servis hızlı fiyat her keseye hitap ettiği için bazen para çıkmayınca da yardımda bulunuyorlar Görüyorsunuz Anlatmaya gerek yok.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım