Yükleniyor...
3.7 Puan
16 Yorum

Sare Tantuni

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, E-5 Yolu Üzeri, No: 1, Avcılar, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 690 81 61
Neler var?
 • Alkol bulunmaz.
 • Akşam yemeği uygun.
 • Nakit Ödeme
 • Gel-Al
 • Banka kartı
 • Lunch menü var
 • Kredi Kartı
 • Dış mekan var.
 • Kapalı alan var.
 • Klimalı
 • Wi-Fi
Yorumlar (16)
5
A.. K.......
Çalışanlar çok samimi özellikle kışın olan soba insanı mutlu ediyor.
4
G..... E..
Mekanın iç dizaynı oldukça etkileyici hersey ahşap. Tat konusunda da standart tantuni. Biber turşusu ve turp ile servis ediliyor. Ben bir dürümle doymamıştım ikinciyi alacağınızı garanti ederim.
2
M... Ö..
Tat olarak ve görüntü olarak beğenmedim. Parsellerde sokak başında başka bir dükkan adı bile duyulmamış, bundan çok daha güzel ve bol tantuni yapıyor. Dürüm 12 lira, çocuk yese doymaz küçücük. Sanırım dışarıda x bir dönercide yediğiniz dürümün yarısı kadar. Yarım ekmek 14 lira, boyutu ideal doyurabilir. Açık ayran 3 lira , tadı güzel.
2
M... Ö..
Tat olarak ve görüntü olarak beğenmedim. Parsellerde sokak başında başka bir dükkan adı bile duyulmamış, bundan çok daha güzel ve bol tantuni yapıyor.
Dürüm 12 lira, çocuk yese doymaz küçücük. Sanırım dışarıda x bir dönercide yediğiniz dürümün yarısı kadar. Yarım ekmek 14 lira, boyutu ideal doyurabilir. Açık ayran 3 lira , tadı güzel.
2
B.... Ç......
Bir yarım, bir dürüm, bir açık ayran 27 lira ? Gider Adana dürüm yerim daha ucuzdur.. hem karnım doyar, hemde verdiğim paraya deydi derim. Aldıkları para yarım kilo et parası koydukları 100 gr anca, gerisi sogan,domates, maydonoz... sakın sakın...
4
F.... F....
Mekanın iç dizaynı inanılmaz güzel. Herşey ahşap. Tantunici olmasına rağmen içeride kendinizi Karadeniz’in küçük bir işletmesinde gibi hissediyorsunuz???? bir an Karadeniz pidesi söyleyesiniz geliyor ama tantuniden başka seçeneğiniz yok. Bu arada uyarayım sadece kırmızı etten tantuni yapıyorlar. Alternatif olarak tavuk yok. Daha iyi tantuni yedim tabi ama bu civarda böyle sıcak tasarımı olan yerler bulmak zor. Eti güzel, belki lavaşı daha iyi olabilirdi. Ve keşke e-5’in bütün gürültüsünü duymasak???? Ben mekanın tasarımından dolayı 4 vermek istiyorum.
4
F.... F....
Mekanın iç dizaynı inanılmaz güzel. Herşey ahşap. Tantunici olmasına rağmen içeride kendinizi Karadeniz’in küçük bir işletmesinde gibi hissediyorsunuz
3
E....... E.......
Mekan tasarımı hoş açık Ayranı tavsiye ederim Tantuni Lezzet olarak güzel fakat fiyatlar porsiyona göre biraz yüksek. Tavsiye ederim deneyin...
3
R...... K........
Mekan tasarımı hoş açık Ayranı tavsiye ederim Tantuni Lezzet olarak güzel fakat fiyatlar porsiyona göre biraz yüksek. Tavsiye ederim deneyin...
4
Ö......... Ö.........
Tantuni sevmeyen biri olarak çok lezzetli bir tadı var. Kalite benim için çok önemli olduğundan ilk onu inceledim gayet hijyenik bir yer. ????Yalnız eksi bi yanları var oda; Sipariş alırken sormuyolarla acılı yermisiniz diye direkt acı olarak servis yapıyolar sipariş verirken muhakkak tercihinizi söyleyin aksi bi durumla karşılaşmamak için.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım