Yükleniyor...
3.0 Puan
7 Yorum

Burger Yiyelim

Merkez Mahallesi, Marmara Caddesi, No:26, Avcılar, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0212 9162040
Yorumlar (7)
5
O... A.......
2 senedir severek yediğim bir yer. Benim için Steak Burger tam bir efsanedir. Negatif olarak söylenecekler ise ilk zamanlarda servis ettiği patatesler yok ve maaalesef nadirde olsa hatalı ürün/servisler yapabiliyor.
1
B....... A........
Ortalama servis süresi 30 dakika olan sipariş toplam 70 dakikada bayat ürünler ve yanlış içecekle servis edildi. Online olarak ödenmiş sipariş için kapıda para istendi. Kurye kapıda 10 dakikalık ödeme teyidinin ardından “paket serviste sıkıntımız var zaten” diye belirtti. Paketleme güzel düşünülmüş ancak ürünün yağı büyük oranda karton kutunun alt tarafına bulaşmış. Paket servis sorunu çözülene kadar sipariş verilmemeli diye düşünüyorum.
5
B..... B.....
fiyat performans olarak istanbul’un en iyisi
1
E.... E....
Avcılar merkezde açılan yerde, ikidir, yediğim hamburgerde kıkırdak çıkıyor. İkisinde de Anadolu burger menüyü tercih etmiştim. İlkinde çıktığında pek umursamadım ama ikinci de o kadar çok çıktı ki resmen midem bulandı. Burger yiyelimi çok severek yiyordum bugün itibari ile tiksindim. Üstelik paket serviste sosların zaten tamamını göndermedikleri gibi, ketçap mayonezi de kapalı paketler yerine, açıktan ufak kaplara koymuş göndermişler. Etlerin arasında kim bilir daha neler var ????
1
E.... E....
Avcılar merkezde açılan yerde, ikidir, yediğim hamburgerde kıkırdak çıkıyor. İkisinde de Anadolu burger menüyü tercih etmiştim. İlkinde çıktığında pek umursamadım ama ikinci de o kadar çok çıktı ki resmen midem bulandı. Burger yiyelimi çok severek yiyordum bugün itibari ile tiksindim. Üstelik paket serviste sosların zaten tamamını göndermedikleri gibi, ketçap mayonezi de kapalı paketler yerine, açıktan ufak kaplara koymuş göndermişler. Etlerin arasında kim bilir daha neler var
4
E.... Ö..
07.03.2020 marmara caddesine açılan yeni bir mekan. Oldukça kalabalık, yerli et kullanımı. Kısıtlı peçete, yavaş servis. Pastırmanın hamburgerin önüne geçtiği bir lezzet. Baharatlı patates güzel. Et pişmiş. Karamelize soğan tadı malesef kaybolmuş.
4
G.... E........
Burger Yiyelim' un Avcılar Marmara caddesi üzerine açılmasına çok sevindim. Gümüşpala şubesi 'nden bildiğim ve tüm burgerlerinin tadına baktım. Benim favorim Anadolu Burger, pastırma ile farklı birı lezzet yakalanmış. Burgerin yanında verilen baharatlı patates kızartması da nefis. Güleryüzlü personeli, hızlı servisi ve uygun fiyatları ile memnun kalacağınız bir mekan. Tavsiye ederim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım