Yükleniyor...
2.6 Puan
8 Yorum

Starbucks

Novada AVM, Kat 1, Küçükbakkalköy Mahallesi, Şehit Şakir Elkovan Caddesi, No 20, Ataşehir, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Kahve, Çay
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Telefon 0216 5742281
Yorumlar (8)
1
A.... Y......
Flat white resimde görüldüğü gibi. Son derece özensiz hazırladıkları bir kahve daha. Kahveleri dökerek veren hayatından bezmiş gibi çalışan somurtkan çalışanlar. Her zaman pis masalar. Starbuckslar arasında sonunculuğa oynar.
2
K.... M....
Bu mekan, Ataşehir Novada Avm'de yer alan ve bir yüzüde dışarı caddeye bakan, bu arada tek artısı bu olan bir işletme. Bunun dışında berbat. Masalar pislik içinde. Bir dünya markasına yakışmıyor!
5
S........ S........
Guleryuzlu baristalarin oldugu sakin bir Starbucks subesi. Park yeri bazen sorun oldugu icin AVM otopark alternatifi bulunmakta. Havalar guzel oldugunda teras bolumunde yer kalmiyor :)
1
Y..... Y.....
En kötü starbuckslardan birisi. Tatlılar özensiz dizilmis. Ayni özensizlik tatlı tabağada servis edilince devam ediyor. Türk kahveside berbat ötesi idi.
1
T.... T....
Rezalet bir starbucks şubesi acikcasi. Beni starbuckstan soguttu. Yazin en son burada ictigim kahveden zehirlendim o gun bugündür asla starbucksa gitmiyorum.
2
D..... U.
Neredeyse tüm Starbucks şubeleri için yorumlarımda negatif etkenler aynı. Dış bahçelerinde masa üzerlerinde önceki müşterilerin boş karton bardakları ve tıka basa dolu küllükleri duruyor. Asla dış bahçe ile ilgilenilmiyor. Eklediğim fotoğraflara dikkatlice bakarsanız boş masaların durumunu görürsünüz. Sinema saatini beklerken 1 saat kadar oturdum fakat bahçeye gelip o masalardaki bardak ve küllükleri temizleyen olmadı. Gitme o zaman diyeceksiniz belki ama Novada 'da alternatif yok. Zamanında Nacizane vardı yerine Köfteci Yusuf gelmiş şuan Nacizane alt katlarda bir yere taşınıyor. Gittiğim yerlerde alternatif olunca zaten tercih etmemeye özen gösteriyorum. Bu konu zannediyorum ki düzelmeyecek.
4
S.... S
Küçük bir Starbucks şubesi. İç kısım biraz basık gibi, neyse ki açık alan mevcut. Şansıma fazla kalabalık değildi. Yeni favorim extra shot  latteyi bir de burada içeyim dedim.
5
S.... Ç..........
İç mekan biraz basık olsa da dış mekan gayet güzel, temiz. Biraz küçük bir Starbucks olmasına rağmen yer konusunda sıkıntı yaşamadım. Baristaların hepsi güleryüzlü ve işini severek yapıyor.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım