Yükleniyor...
2.9 Puan
39 Yorum

Kafeinhouse Coffee

İnönü Mahallesi, Kayışdağı Caddesi, No 314/B, Ataşehir, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 576 87 26
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kahvaltı
  • Gel-Al
  • Banka kartı
  • Kredi Kartı
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sigara içme alanı var.
  • Klimalı
Yorumlar (39)
5
S.... S....
Burayı çok seviyorum ve starbucksa değişmem.Sadece çalışanlar biraz daha güler yüzlü olursa güzel olacak.Mekanın tasarımı,içi herşeyi çok güzel.
5
C.... C....
Her yeditepelinin mutlaka min 1 kez kahve durağı olmuştur. Çeşitli tatlıları, değişik tarzda çikolatalarıyla sık sık uğradığımız bir kahveci. Ders çalışma odası ve wifi mevcut. ????
5
C.... C....
Her yeditepelinin mutlaka min 1 kez kahve durağı olmuştur. Çeşitli tatlıları, değişik tarzda çikolatalarıyla sık sık uğradığımız bir kahveci. Ders çalışma odası ve wifi mevcut.
2
G... G.......
Kahveler bi’ şeye benzemiyor, çalışanları saygısız ve kaba. Bu puanı da ders çalışabilme ortamına ve içerde bana eşlik eden kediye veriyorum.
1
Z..... D.....
Evet, Bir yabancı arkadaşımla birlikte buraya geldim ve kendisi incelik olsun diye bana sıcak çikokata almak istemiş. Fakat konsepti bilmediğinden çikolatayı almayı unutmuş. 2 saattir orada oturmamıza rağmen, yabancılığına verip en azından "Beyefendi çikolatanızı almayacak mısınız?" diyemeyen insanları mı kınayım... Neyi kınayım bilmiyorum. Böylelikle 8liramız çöpe gitti . Aman ne olacak canım 8 lira demeyin. O parayla bir çok şey yapılır. Hele ki öğrenciyseniz. Biz para basmıyoruz burda. Ben ve tanıdıklarım için bu mekan bitmiştir. Ayrıca pastaları da bayattı. Yani toplamda 18lira çöpe gitti.
1
Ü.... Y.....
Masalar pislik içinde personel arasında geyik yapıyo ilgisizlik diz boyu .Yapılan yatırıma yazık .Yapılan yorumlara baktığımda geri dönüşte yok .
3
F... V....
Kayışdağı'nın Starbucks'ı yok ama Kafein'i var! Kahveler ortalama ama ders calışmak için güzel bir yer. Koltuklarda oturup sohbet etmek için de iyi olabilir. Öğle vakti çok kalabalık olabiliyor, Yeditepe'lilerin yemek arasına denk gelirseniz
1
A.... Y......
Yavaş servis, kötü kahveler, saygısız, kaba, ukala elemanlar. Çok seçici olmayan bir kısım öğrenci sayesinde kendine çeki düzen vermeden ayakta kalabilen bir işletme. Hiçbir şeyini tavsiye etmem.
3
S.... A........
Ortam gayet güzel, ürünler Starbucks'in aynısı... Fakat anlamadığım bu kadar suratı asık insanı çalıştırmak için nasıl bulmuşlar. Birinin yüzü gülmez mi Allah aşkına. Yüz gülmeyi geç somurtuklar. Anlamadığım bunca yoruma rağmen geçmişten bu güne çalışan hizmet kalitesinde hiç bir şeyin değişmemiş olması. Bu mekanın sahipleri bu yorumları hiç okumuyor mu acaba!
2
Y.... S.....
Mekan güzel ama okadar yavaş ki çalışanlar 3- 4 kişinin servisi 15 dakikayı bulabiliyor. Kahve oranı iyice azaltılmış americano kötü, latte vasat.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım