Yükleniyor...
2.3 Puan
18 Yorum

Çifa Cafe Restaurant

İnönü Mahallesi, Memba Sokak, No 2, Ataşehir, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 0216 4690030
Yorumlar (18)
1
K..... E.........
Rezalet ötesi 1 puan bile çok sizin gibi işletmelere Uyuyan personelle olmaz bu işler Kaba,görgüsüz , müşterinin istegini duymayan insanlarla çalışıyorlar. Menüde yazmayan bişeyi varmış gibi önünüze getiyor , söylediğiniz zaman ise getirdik artık diyip yemek zorundasınız yada paket yaparız anlayışınada alkışlar
1
A.... C......
Iki defa gittiğim bir mekan ve iki kez fazladan şeyler yazılmış hesap getirdiler bilerek yapıyorlar ben böyle terbiyesizlik görmedim. Müdür kafasına göre hesap yolluyor bilemiyorum tipimize göre seçiyor heralde. Arkadaşımla limonata içtik resmen hesaba icmedigimiz seyleride dahil ederek getirdiler yani sadece limonata içerseniz masadan kaldırmak icin ellerinden geleni yaparlar hesap kabarık olacakki oturabilesiniz kapısından gecmek mi aman asla tabelasını görürseniz yolunuzu bile değiştirmenizi siddetle tavsiye ediyorum gidilmesi en yanlış tercih olan mekandır 1 puan bile çok maalesef 0 puan yok
1
B...... B.....
Arkadaşımla 2 saatimizi değerlendirmek için gittiğimiz çifa adlı son derece iğrenç ötesi mekan, ekibi ve müdürü de dahil olmak üzere saygının ne olduğundan haberi olmayan, istemediğimiz halde (nedenini de anlayamadık ve bunu da bizimle ilgilenen personele belirttik) hesap gönderilip masadan apar topar kalktığımız yer. Gittiğimize bin pişmanız. KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUZ...KAPISINDAN BİLE GEÇMEYİN AYAĞINIZ KİRLENMESİN
1
N....... S......
sipariş ettiğimiz burgerle gelen burgerin alakası yoktu sadece köfte ve domatesten ibaretti . içinde olması gereken  hiç bir şey yoktu çok vasattı . ekmek arası köfte yedik sadece vakrtimiz olsaydı iade edecektik ama maalesef yoktu.
1
S..... K......
Hayatım da gördüğüm en saygısız ve en kaba ekibe sahip olan, sürekli ne alırsınız sorusuna maruz kalabileceğiniz ve neye hitap ettiği belli olmayan mekandır. Kesinlikle tavsiye etmem.
1
N....... S......
sipariş ettiğimiz burgerle gelen burgerin alakası yoktu sadece köfte ve domatesten ibaretti . içinde olması gereken  hiç bir şey yoktu çok vasattı . ekmek arası köfte yedik sadece vakrtimiz olsaydı iade edecektik ama maalesef yoktu.
1
B.... K...
Bizim gibi çok aç değilseniz kapısından dönün. Büyük umutlarla girdik ama kahvaltı rezaletti. Sigara böreği, patates az pişmişti. Mıhlamayı yaptıkları peynir ekşimiş ve bozuk bir tat vermiş. Tabakta gelen yumurta çiğdi. Az pişmiş demiyorum,çiğ. Dolaptan alınıp direkt tabağa konulmuş. ???? bir de yumurtayı aldılar, ama geri getirmediler ????
1
B.... K...
Bizim gibi çok aç değilseniz kapısından dönün. Büyük umutlarla girdik ama kahvaltı rezaletti. Sigara böreği, patates az pişmişti. Mıhlamayı yaptıkları peynir ekşimiş ve bozuk bir tat vermiş. Tabakta gelen yumurta çiğdi. Az pişmiş demiyorum,çiğ. Dolaptan alınıp direkt tabağa konulmuş.
5
H....... C....
Hafta sonu ailemizle beraber kahvaltı için geldik iyi ki gelmişiz dedik. Hem kahvaltısı olağanüstü güzel ve doyurucu hem de her hafta sonu kampanya varmış 2 kişilik serpme 55 tl’ye iniyormuş. Ayağımız alıştı müdavimi oluruz artık :) mekan ferah, balkon olması ayrıca güzel. Hızlı servis ilgilendikleri için teşekkürler.
1
B..... B.....
Müşterisini bilgilendirmeden okey masasında 100 Tl altı yiyecek içeçek içtiğiniz için zira 50 tl gibi bir hesabımız olduğu halde + 20 Tl 100 liradan az olduğu için birde bu 20 Tl nin ne alaka olduğunu sorduğumuzda saygısızca konuşulan bir mekan en azından müşterini bilgilendir kimse 20 liranın peşine düşmez yazık saygısız bir mekanda oturmak isteyen ve kazıklanmak isteyen hemen gitsin
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım