Yükleniyor...
3.1 Puan
39 Yorum

Happy Moon's

BULVAR 216 AVM- Ataşehir Bulvarı, Gelincik Sokak, No: 1, Ataşehir, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Dünya Mutfağı
Ortalama tutar İki kişi için : 210.00 TL
Telefon 0216 6881689
Yorumlar (39)
1
B... B...
Mekana ilk girdiğimizde garsonların ilgisizliği dikkatimizi çekti, menüyü inceleyip 4-5 kere seslendik ve hemen geliyorum denmesine rağmen ilgilenen olmadı. Bugüne kadar istanbuldaki birçok moonsu denedik ve ne diğer moonslardaki güler yüz ne de ilgiyi bulamadık. Alışılmışın dışında bir yer ve kesinlikle tavsiye etmiyorum.
2
B... Ş.....
Ömer isimli garson arkadaş müşteriye karşı oldukça sabırsız ve tersleyici bir üsluba sahip. İlk önce içinden çıkartmak istediğim yiyeceği çıkartamıyoruz diyerek uğraşmak istemedi. Başka happy moons çıkarttı deyince o zaman tamam yaptı . Dikkatinize !!!
3
K............. K.............
İlgilenenler gayet sıcak kanlı insanlardı. Yorumlarda yazılan gibi gelmedi. Belki ordaki insanlardan dolayı farklı davranıyorlardır. Çünkü müşterilerin çoğu burnu havada insanlardan oluşuyordu
4
M.... K.....
Bu Happy Moon's diğerlerinden çok farklı bence. Neyi derseniz onu çözemedim ama çalışanları alıştığımız ilgili Happy Moon's garsonlarından değil kesinlikle. Kötü demiyorum ama farklı. Neredeyse bütün moon's lara gittim. Bunda bir başkalık var. Yemekler klasik mutfaklarının hazırladığı aynı lezzette. Küçük bir şube. Bana biraz alışılmadık geldi hepsi bu.
2
B.... B....
Bakınız arkadaşlar bu “avokadolu poşe yumurta”. Yani en azından avokadolu poşe yumurta olmaya çalışmış. Kıvamında poached eggs yapamayacak “şefleri” büyük bir özenle arayıp işe alıyorlar sanırım. Ayrıca ekmek ve yumurta arasına koydukları da guacamole sos. Fajitaların falan yanında gelir. Oldukça ekşidir, asidiktir. Kahvaltıda avokado niyetine koyulmayacak bir sostur yani. Sağolsun uğraşmamak için öğlen-akşam yemeklerine getirdikleri sosu buraya da kullanmışlar. Bunun yanında bir de kahvaltı tabağı söylemiştim. Bir tane su böreği vardı ki çok severim su böreğini. Artık mikrodalgada mı ısıtmışlar nedir taş gibi olmuş börek. Ne biliyim masaya göndermeden önce bakmıyorlar mı acaba biz ne gönderiyoruz insanlara diye. İyi ve özenli değildi sonuç olarak.????????
2
B.... B....
Bakınız arkadaşlar bu “avokadolu poşe yumurta”. Yani en azından avokadolu poşe yumurta olmaya çalışmış. Kıvamında poached eggs yapamayacak “şefleri” büyük bir özenle arayıp işe alıyorlar sanırım. Ayrıca ekmek ve yumurta arasına koydukları da guacamole sos. Fajitaların falan yanında gelir. Oldukça ekşidir, asidiktir. Kahvaltıda avokado niyetine koyulmayacak bir sostur yani. Sağolsun uğraşmamak için öğlen-akşam yemeklerine getirdikleri sosu buraya da kullanmışlar. Bunun yanında bir de kahvaltı tabağı söylemiştim. Bir tane su böreği vardı ki çok severim su böreğini. Artık mikrodalgada mı ısıtmışlar nedir taş gibi olmuş börek. Ne biliyim masaya göndermeden önce bakmıyorlar mı acaba biz ne gönderiyoruz insanlara diye. İyi ve özenli değildi sonuç olarak.
1
L... L...
1
L... L...
1
L... L...
5
G..... G......
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım