Yükleniyor...
1.8 Puan
4 Yorum

Köfteci Ramiz

Brandium AVM, Kat 2, Küçükbakkalköy Mahallesi, Dudullu Yolu Caddesi, No 23/25, Ataşehir, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 0216 5767730
Yorumlar (4)
1
Ç........ Ç........
Fiyatlar pahalı lezzet normal birkaç kez gittim artık gitmeyi düşünmüyorum kimseyede tavsiye etmiyorum köfteci ramizi hem doyurucu diil hem az hem pahalı...!!
1
D.... K.......
Hic tawsiye etmiyorum salata we kofte istemistim hersey hos guzel salatadan kabuklu bir bocek cikti igrencti butun gun aklima geldikce midem bulanmisti bidaha ramizden hic birsey yemedim
1
A.... K.....
Paket servis kategorisinde listeleniyor fakat arandığında paket servis yok diyorlar. Ya kategoriden çıkarılsın ya da sipariş kabul etsinler.
4
M..... Y..........
Geçenlerde yine Brandium'dayım.Ucuz yollu karnımı doyurma çabası içerisindeyim.Food courtta bakınıyorum sağa sola ne yesem diye.Köfteci ramizde gözüme bir menü ilişti.Köfte ekmek kola yanlış hatırlamıyorsam 11-12 civarı bir rakamdı.Sipariş verdim.Oldukça hızlı ve sıcak bir şekilde servis yapıldı.Tek sıkıntı masaları pek temiz tutmuyorlar.Kalkan müşterinin ardından silmeleri gerekir.Oldukça lezzetliydi köfteler ateşte kararında ızgara edilmişti.Ekmek beklediğimin aksine tazeydi.Memnun kaldım diyebilirim.Fiyat performans sınıfı geçti.Salata olayı da dikkatimi çekmedi değil.Bol çeşit var bitttikçe tazeleniyor.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım