Yükleniyor...
3.4 Puan
9 Yorum

Cafe Crown

Barbaros Mahallesi, Ihlamur Bulvarı, Ülker Sport Arena Binası, Ataşehir, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Yorumlar (9)
5
T..... B....
5
T..... B....
3
S...... M.....
menu iyi gibi, porsiyon da iyi gibi ancak getirdikleri tavuktan et cikmiyor desek yeridir.. ulker grubunun cafe crown askina acik duran bir yer.
4
R.... E....
Kesinlikle puan olarak haksızlık yapılan bir mekan. Gidenlerin çoğu maç günü gidip değerlendirmeyi ona göre yaptığı için haksızlık yapılıyor. 10.000-15.000 kişinin orada olduğu bir günde dünyanın hiçbir cafe'si düzgün hizmet veremez ve o güne göre değerlendirme yapmak haksızlık olur. Maç olmayan günlerde gittiğinizde hizmeti ve ürünleri son derece başarılı ve ferah bir cafe. Öğle yemekleri oldukça lezzetli ve fiyatları da uygun. Kesinlikle hafta içlerinde bölgede gidilebilecek mekanlardan biri.
1
A.. H.....
Berbat bir yer ne istesen yok ne sorsan kalmadı. En aon kadın çalışan "lütfen anlayış fösterin cam bardakta çay istemeyin" deyince artık diyecek bir şey kalmadı. "niye?" diye sordum "çok kalabalık yetişemiyoruz" dedi. Özür dileme falan yok resmen 3,75 TL ye satrığı çayı cam bardakta vermeyeceğini deklere ediyor. Not: Bu yorumu ülker sports arena daki cafe crown için yazdım.
3
C..... K....
Zincir cafe olduğu için diğer şubelerdeki standart lezzeti bulabilirsiniz ancak basketbol maçlarının olduğu gün, şişede içecek verilmiyor. Kültür & sanat etkinliklerinde böyle bir durum yok. Maç, etkinlik saatini beklemek için, erken gelmek şartıyla ideal mekân. Başlama saatine 30 dakika kala yer bulamazsınız.
4
A.. A..
Ülker Arena'da ne zaman bir müzikale, konsere ve/veya gösteriye gitsek, zamanımızı geçirdiğimiz; birşeyler yiyip içtiğimiz yerdir. İyi ki de var. Tabi böylesi günlerde çok da kalabalık oluyor. Menü geniş. Tavuklu mantarlı krep denedim en son, lezzetliydi.
3
D..... U.
Fenerbahçe Ülker Arena 'nın altında yer alıyor. Fenerbahçe 'nin basketbol maçları öncesinde maçı bekleyene kadar çay, kahve, yemek gibi alternatifler ile vakit geçirebilir, haftaiçi özellikle Avrupa maçlarında iş çıkışı gidildiğinde ihtiyacı karşılayacak bir yer. Etrafta, yakınında yöresinde başka bir çok alternatif var ama sıra kaygısı yaşamamak için tercih edilebilir.
3
A..... A.....
- Mocha fena değildi fakat kahve aroması biraz daha artırılırsa daha iyi olur. - Hayatımda yediğim en şekerli mozaik pastadan ancak birkaç çatal alabildim. Yenecek gibi değildi, şekeri biraz azaltılmalı, kakao ve bisküvi tadı da ağza gelmeli.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım