Yükleniyor...
3.9 Puan
42 Yorum

Adana Ocakbaşı Ataşehir

Barbaros Mahallesi, Begonya Sokak, No: 2C/3, Ataşehir, İstanbul
Kategoriler Ocakbaşı
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 320.00 TL
Telefon 0216 3550101
Yorumlar (42)
5
A...... K....
My absolute favourite Adana Kebap place! Me and my husband go there almost every week for our traditional rakı and kebap night, and not once were we disappointed. The food is fantastic, the meze are always fresh and seasonal —so are the fruits and veggies— and the meat is great: from ribs to authentic Adana style kebap, chicken or lamb everything is always good and we’ve been eating over there for more than a year now, so their quality is consistant. And the service, well the service is simply excellent, the personnel is very attentive, helpful and incredibly nice! My husband (being born and raised in Adana) takes the kebap subject very seriously: we tried different places but we keep coming back here, so I can only recommend it!
5
N..... İ....
İşte favori mekanımız, favori lezzetlerimiz ADANA kebap bildiğiniz kebapları unutturan cinsten. Tablacı Salatası ve favori mezemiz Fava ✌️ Gidip sizde Fahri Adanalı olabilirsiniz.
5
M....... M.......
Öncelikle etleri ve leziz helvasını denemenizi tavsiye ediyorum. Diğer yandan Süleyman bey ve Cem bey’in ağırlama ve iletişimi için çok teşekkürler.
3
K....... K.......
Sık sık paket servis hizmetinden de yararlandığımız Eski Şenol Usta, yeni Adana Ocakbaşı bir nevi komşumuz sayılır. Çiğ köfte ve haşlama içli köfte bana göre bu mekana yakışmıyor. Bunun dışında et pişirme konusunda başarılılar. Özellikle kemikli etleri kurutmadan pişiriyorlar. 80-100₺ kişi başı ort.
5
H..... C.....
5
B.... S.
Ataşehir'de büyük bir ihtiyacı karşılıyorlar. Kebapların başında mekan sahibi Adanalı Cem Bora bizzat duruyor. Biz grupça gittik, ali nazik, beyti sarma ve adana kebabı çok beğendik. Servis çok hızlı, ekip yardımsever, hesap makül. Tavsiye olunur.
1
D.... D....
1
D.... D....
1
D.... D....
2
E... G.
Bu mekan , kaliteli hizmet yapan mekanların yanına yaklaşamaz. Gold üyeliği ile gitmeyin zaten. Fix menüleri daha iyi ve daha uygun. Kişi başı 6 tl küver ödeyeceksiniz. Mezelerin hepsi neredeyse paralı. İkramlık bişeyler beklemeyin yani. Fiyat performans yerlerde. Bir daha asla gitmem. Yakınlarında olan mekanları öneririm.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım