Yükleniyor...
3.6 Puan
7 Yorum

Ataşehir Pideci

Atatürk Mahallesi, Meriç Caddesi, Kamelya Çarşı, Kat 1, No 9, Ataşehir, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 75.00 TL
Telefon 0216 4557424
Yorumlar (7)
1
M.. Ö.......
Ortam pek temiz değil, Adam elinde pis bir bezle servisleri yere silip koyuyor. masalar da çalışanlar da temiz görünmüyordu. çatal bıçak da yağlıydı. Mutfağı düşünmek bile istemiyorum.
5
S... A.....
Kolay kolay dışarda pide yemem, genelde hayal kırıklığı yaratır :)) ama hem kapalı kıymalısı hem yumurtalı peynirlisi harika! Bayıldım. Bu arada kuryenin de güler yüzüne teşekkür ederim.
3
T. D.......
İzmir usulü çiğ kıymadan da pide yaptıkları için seçiyorum burayı; eve de yakın. :) Lezzetli alternatifler var ve iyi insanların olduğu bir yer. Çocuk resimlerini asıyorlar duvarlara ki çocuklar da bu heves ile yemeğe yumuluyor. Karın doyurmak için iyi bir mekan
3
T. D.......
İzmir usulü çiğ kıymadan da pide yaptıkları için seçiyorum burayı; eve de yakın. :)
Lezzetli alternatifler var ve iyi insanların olduğu bir yer. Çocuk resimlerini asıyorlar duvarlara ki çocuklar da bu heves ile yemeğe yumuluyor.
Karın doyurmak için iyi bir mekan
4
P... P...
Kamelya çarşının vazgeçilmezi. Lezzetli, temiz, sade... Lahmacun ortanın üzerinde fakat pideleri gerçekten iyi. Seçenekler arasında seçim yapmak gerçekten zor. Canınız neyi çekiyorsa mutlaka bulabiliyorsunuz. Özellikle kapalı, kıymalı ve lezzetli tereyağlı Bafra pidesi mutlakalar arasında. Çalışanlar güler yüzlü, samimi. Servis hızlı. İşletmecisi beyfendi çok ilgili. Kapalı alanları ve bahçeleri mevcut. Ortam keyifli. Park sorunu yok. Fiyatları yerinde ve uygun.
4
P... P...
Kamelya çarşının vazgeçilmezi. Lezzetli, temiz, sade...
Lahmacun ortanın üzerinde fakat pideleri gerçekten iyi. Seçenekler arasında seçim yapmak gerçekten zor. Canınız neyi çekiyorsa mutlaka bulabiliyorsunuz. Özellikle kapalı, kıymalı ve lezzetli tereyağlı Bafra pidesi mutlakalar arasında.
Çalışanlar güler yüzlü, samimi. Servis hızlı.
İşletmecisi beyfendi çok ilgili.
Kapalı alanları ve bahçeleri mevcut. Ortam keyifli.
Park sorunu yok.
Fiyatları yerinde ve uygun.
5
H.... Y......
İstanbul' da gittiğim en güzel mekanlardan biri. Pideleri gayet lezzetli, işletme sahibi de çok güleryüzlü biri. Hizmetlerinden son derece memnunum iyi ki burayı keşfetmişim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım