Yükleniyor...
1.6 Puan
8 Yorum

Ab'bas Waffle

Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı, 36. Ada, Ata 2/1, No 4/J, Ataşehir, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0216 5481333
Yorumlar (8)
1
K..... T....
Çürük çileklerle ve buz gibi gelen bir waffle ???? Yolda gelirken bütün malzemeler birbirine girmişti gelişi güzel paketlenmiş özensiz oldugu çok belliydi ve 1saatte anca geldi.
1
K..... T....
Çürük çileklerle ve buz gibi gelen bir waffle
2
D.... Y.
Ab'bas'tan soğuttu, çıtayı düşüren Ab'bas şubesi. Nutella istedim ama waffle'ın içindeki Nutella değildi. Nutella diyerek çakma çiko süren sandviç arabaları olur ya metrobüs çıkışında falan... EHem neyse. Yoklukta idare eder. Servisi çok hızlı. O kadar hızlı ki waffle ile söylediğimiz çift kaşarlı tostun kaşarı erimeden almışlar makineden.
1
O... O...
Sakin köfte menü yemeyin oturdum sparişi verdim tarihi geçim ayran verdiler değiştirdim ayranı SKT 2 günü kalmış ayran getirdiler.bişey demedim yanında pilav vardı yağdan kendimi gördüm pilavda:( Köftesi Yağlı çatalı bastığın zaman yağ akıyo yiyemedim hesapı ödedim pişmanımda olay çıkarmak istemedim ayranı herkese böle skt geçikmi veriyorsunuz sordum varoş bir tabirle bizde içiyoruz bişey olmuyor dedi???? enayi yerine konmakta budur..
1
O... O...
Sakin köfte menü yemeyin oturdum sparişi verdim tarihi geçim ayran verdiler değiştirdim ayranı SKT 2 günü kalmış ayran getirdiler.bişey demedim yanında pilav vardı yağdan kendimi gördüm pilavda:( Köftesi Yağlı çatalı bastığın zaman yağ akıyo yiyemedim hesapı ödedim pişmanımda olay çıkarmak istemedim ayranı herkese böle skt geçikmi veriyorsunuz sordum varoş bir tabirle bizde içiyoruz bişey olmuyor dedi
3
İ.... T.....
Daha once eve siparis verip hic begenmedigim fakat dun aksam yedigim waffle'dan sonra fikrimin degistigi yer. Mekan bebekteki subesinin hem dekor hemde cesitlilik olarak yanindan gecmez. Konsepti waffle olan bi yerden cok bufe olarak tasarlanmis. Zaten icine girip duvardaki menuyu gordugunuzde de anliyorsunuz. Disardaki sandalyeleri temiz degildi. wafflelarin kotu olmayacagini bilsem oturmazdim. O sebeple hemen yedik ve ciktik diyebilirim. Wafflelarin lezzeti yerindeydi bu sefer. Ama dekor ve temizlige biraz daha dikkat etmleri gerekiyor.
2
Ö..... Y.....
Basarisiz bir Islak Hamburger - Bir firsat sitesinden islak hamburger menüsünü aldim.. Fakat Waffle üstüne çalisan bir yerden özellikle Abbas'tan son islak hamburger deneyimin olacak. Islak hamburgeri gerçekten basarisiz. Içerisine koyduklari sos ise çok agir. Firsata dahil olan kola ise asiti kaçmis bir sekilde karton bardakta verildi.
2
M...... R......
Ab'bas ismine yakismamis - Ab'bas kalitesini bildigimizden subenin verdigi firsati alarak dün aksam gittik. Ancak malzemelerinin kalitesi ve bollugu anlaminda Bebek'teki subenin yarisi kadar ancak eder. Zaten Waffle konseptinin disinda, Islak Hamburger, kumpir gibi yiyecekler de eklemisler ve ortalama bir cafe havasina bürünmüs. Görünüslerinden, saatlerce kaldiklari belli oldugundan denemeyi bile düsünmedik. Bu arada firsatta yazili olan bardak kola olayini hafife almisim galiba, waffle hazirlanirken "hemen yan taraftan 2.5 litre kola alin" emri verilmekteydi :)) sonrasinda kolanizi doldurdum gelip alin diyince bunu kendime görev telakki edip, gidip hemen karton bardak dolusu(!) kolami aldim :))
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım