Yükleniyor...
4.5 Puan
4 Yorum

Yörem Antep Mutfagi

Şehitkamil, Gaziantep
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Banka kartı
  • Kredi Kartı
  • Kapalı alan var.
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (4)
3
O.. O..
Really well decorated, looks very clean and music is relaxing. I ordered Antep home-made speciality Yuvalama soup. It was okay. I didn't find any special taste in it. Will try it in some other places too. But maybe the rest of the menu is better, I don't know. It was around 12 liras i guess.
5
E... Y......
Belediyenin karşısında sokakta gizlenmiş gibi duruyor. Hem yuvarlana Çorbası hem kuru dolmasıyla ve diğerleriyle Antep ev yemeklerinin lezzetiyle İstanbul'a dönüş daha zor hale geldi. Iç mekan dekorasyonu çok güzel.
5
N...... B.
#yorem sahibi Hatce Abla tam bir misafirperver, bi hanimefendi. Istanbuldaki oglunun hasretini #celiktepeboyz'u besleyerek bi nebze dindirmeye çalisti. Bu zaafi degerlendiren bizim iki özel istegimiz oldu. Birincisi sadece bu mevsime özgü #yenidunya (evet meyve olan) #kebap (digeri de zeytin böregi) Zirhtan gecen etin eksi tatli karisimi yenidünya ile askina canli taniklik ettigimiz için asik&masuk kadar mutluyuz! Bundan önceki yorumumda da yazmistim, tekrar etmekte fayda var ki görsellerden de anlayacaksiniz. Burasi instagram için yapilmis, romantik? Gaziantep kaçamagi yapmak için süper bir mekan. Lezzetlerine zati lafimiz yok :)


-----21 Nov, 2014-----

''Sützerde'' altta sekersiz sütlaç üstte gül aromali zerdeyle günün her saati yüzünüzde güller açtiracak hafif bi tatli. #gaziantep'te baska yapan var mi bilmiyoruz ama #yorem'e bu konuda mutlaka sans vermelisiniz


-----21 Nov, 2014-----

#neyedikbe & #celiktepeboyz'la gittigimiz #foodtrip'te Firik'le romantik dakikalar geçirirken benim kuru biber dolmama benim kuru patlican dolmama( patlicandan nefret ediyordum di mi ben?) hunharca saldiranlar olmus! Ellerinden aldigimda cok geç degildi ama tam foto almak için geç kalmistim! O kuru patlican #dolma'sina akrostis mi yazsam diye düsündüren ustanin ellerinden opuyore!


-----21 Nov, 2014-----

Ferit damadin yakisikli hali. Firik de buldurun yakisiklisi, hasi, lime lime ete yanmis hali. Öyle böyle bir sevda degil. Hal böyle olunca #neyedikbe olarak karsi koyamadik


-----20 Nov, 2014-----

Gaziantep'in ev yemekleri konusunda en iyi mekani! Mekan dizayni çok iyi, garsonlar çok iyi, mekan sahibi Hatce Hanim'i anlatacak laf bulamiyoruz zaten! Yemeklerin fotolarini toptan yüklemek hiç içimden gelmese de #neyedikbe Yörem'in 1.Fethi fotolari:
5
N...... B.
#yorem sahibi Hatce Abla tam bir misafirperver, bi hanimefendi. Istanbuldaki oglunun hasretini #celiktepeboyz'u besleyerek bi nebze dindirmeye çalisti. Bu zaafi degerlendiren bizim iki özel istegimiz oldu. Birincisi sadece bu mevsime özgü #yenidunya (evet meyve olan) #kebap (digeri de zeytin böregi) Zirhtan gecen etin eksi tatli karisimi yenidünya ile askina canli taniklik ettigimiz için asik&masuk kadar mutluyuz! Bundan önceki yorumumda da yazmistim, tekrar etmekte fayda var ki görsellerden de anlayacaksiniz. Burasi instagram için yapilmis, romantik? Gaziantep kaçamagi yapmak için süper bir mekan. Lezzetlerine zati lafimiz yok :) -----21 Nov, 2014----- ''Sützerde'' altta sekersiz sütlaç üstte gül aromali zerdeyle günün her saati yüzünüzde güller açtiracak hafif bi tatli. #gaziantep'te baska yapan var mi bilmiyoruz ama #yorem'e bu konuda mutlaka sans vermelisiniz -----21 Nov, 2014----- #neyedikbe & #celiktepeboyz'la gittigimiz #foodtrip'te Firik'le romantik dakikalar geçirirken benim kuru biber dolmama benim kuru patlican dolmama( patlicandan nefret ediyordum di mi ben?) hunharca saldiranlar olmus! Ellerinden aldigimda cok geç degildi ama tam foto almak için geç kalmistim! O kuru patlican #dolma'sina akrostis mi yazsam diye düsündüren ustanin ellerinden opuyore! -----21 Nov, 2014----- Ferit damadin yakisikli hali. Firik de buldurun yakisiklisi, hasi, lime lime ete yanmis hali. Öyle böyle bir sevda degil. Hal böyle olunca #neyedikbe olarak karsi koyamadik -----20 Nov, 2014----- Gaziantep'in ev yemekleri konusunda en iyi mekani! Mekan dizayni çok iyi, garsonlar çok iyi, mekan sahibi Hatce Hanim'i anlatacak laf bulamiyoruz zaten! Yemeklerin fotolarini toptan yüklemek hiç içimden gelmese de #neyedikbe Yörem'in 1.Fethi fotolari:
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım