Yükleniyor...
4.8 Puan
4 Yorum

Akşam Simit Fırını

İncilipınar Mahallesi, Nail Bilen Caddesi, No 6, Kantar İş Merkezi, Şehitkamil, Gaziantep
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Fırın
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 0342 2154433
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kahvaltı
  • Oturma alanı yok.
  • Alkol bulunmaz.
  • Klimalı
Yorumlar (4)
4
D.... K.....
Ozellikle kahkelerini ve katmer boregini begeniyorum.Gaziantep’e her gittigimde ugramadan gecmem.Kahke alirken yanik olmamasina dikkat edin!
5
M.... A.....
Mekân çok güzel dizayn edilmiş, servis çok hızlı, yiyecekler yumurta hariç çok lezzetli. Pastane tipi kahvaltı seviyorsanız düşünmeden buraya gelebilirsiniz. Simit katmeri yemeden kalkmayın :)
5
E... @..................
7 Mayıs Cumartesi günü kutsal topraklara yaptığım günübirlik gastronomik turun ikinci durağı Akşam Simit Fırını oldu.

Gaziantep’te 3 şube ile hizmet veriyorlar. Merkez üretimin olduğu yer İncilipınar şubesi, Sanko Park AVM şubesi ve Emek şubesi. Daha önceden haberleştiğim 3.kuşak sahiplerinden Harun Akpolat kardeşimle İncilipınar şubesinde görüştük. Gaziantep’te ailesel bir takım sebeplerden ötürü 2 çeşit Akşam Simit Fırını var ( Kırmızı-beyazlı logo doğru adres. Yeşil olanla karıştırmayalım )

Son zamanlarda sosyal medyada sıkça paylaşılan SİMİT KATMER’i merak ederek mekana girdik. Farklı sunumuyla dikkat çeken simit katmerde, klasik katmere göre çok daha fazla kaymak var. Yerken kaymağı katmerin kenarından pöykürebiliyor. Simit katmerin mucidi Akşam Simit Fırını. Yakında başka yerlerde de taklitlerini görebiliriz.

İstanbul’un her yerine 24 saate katmer ve kahke gönderiyorlar. Sipariş için telefon numarası 0544 364 24 70

Not: Elle yemeniz tavsiye olunur.
5
E... @..................
7 Mayıs Cumartesi günü kutsal topraklara yaptığım günübirlik gastronomik turun ikinci durağı Akşam Simit Fırını oldu. Gaziantep’te 3 şube ile hizmet veriyorlar. Merkez üretimin olduğu yer İncilipınar şubesi, Sanko Park AVM şubesi ve Emek şubesi. Daha önceden haberleştiğim 3.kuşak sahiplerinden Harun Akpolat kardeşimle İncilipınar şubesinde görüştük. Gaziantep’te ailesel bir takım sebeplerden ötürü 2 çeşit Akşam Simit Fırını var ( Kırmızı-beyazlı logo doğru adres. Yeşil olanla karıştırmayalım ) Son zamanlarda sosyal medyada sıkça paylaşılan SİMİT KATMER’i merak ederek mekana girdik. Farklı sunumuyla dikkat çeken simit katmerde, klasik katmere göre çok daha fazla kaymak var. Yerken kaymağı katmerin kenarından pöykürebiliyor. Simit katmerin mucidi Akşam Simit Fırını. Yakında başka yerlerde de taklitlerini görebiliriz. İstanbul’un her yerine 24 saate katmer ve kahke gönderiyorlar. Sipariş için telefon numarası 0544 364 24 70 Not: Elle yemeniz tavsiye olunur.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım