Yükleniyor...
4.6 Puan
20 Yorum

Halil Usta Fırınlı Et Lokantası

Fatih Mahallesi, 24. Sokak, No:9, Şahinbey, Gaziantep
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0342 3200900
Neler var?
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (20)
5
B.... B....
Kuşbaşı ve küşleme inanılmaz lezzetliydi. Salatası da çok güzeldi. Gaziantep’te gidilmesi gereken yerlerin en başında gelir. Mutlaka uğranmalı.
5
H.... A.........
Herşeyin tadı bambaşka ben böyle güzel et yemedim ömrümce, bir o kadar da ilgili Güler yüzlüler.. Böyle tadlar böyle esnaf hep olsun
3
M.... G......
Tavsiye üzerine geldik, salata güzel ama küşlemesinin pamuk gibi olmasını beklerken gayet sert bir et getirdiler. Bize mi böyle denk geldi bilmiyorum ama çok daha iyi olabilirdi.
5
G..... G.....
Mekan görüntü olarak ne eksik ne fazla bildiğimiz lokanta. Ancaak bir salata bile böyle güzel olabilir mi? Her şey çok lezzetliydi. Küşnemesi efsane! Yolunuz düşerse mutlaka gidin. Zaten sorduğunuzda taksiciler bile burayı öneriyor. Mekan da oldukça kalabalık oluyor.
5
E... B..
Tek kelimeyle mükemmel; kebapların lezzeti, yanında gelen salata, servis hızı, kalitesi ve sonunda bonus olarak Halil Usta'yla çekilen fotoğraf. Gaziantep'e gidildiğinde mutlaka gidilmeli.
5
B..... B.....
Zeugma muzesinin arkasından yukarı doğru yürüyorsunuz. Sonra içinizden ben yanlış yere geldim herhalde diye geçirirken ( çingene mahallesi gibi bir yer ) bir uğultu geliyor kulağınıza. Uğultu arttıkca kebapçıya yaklaştığınızı dükkanın önüne geldiğinizde anlıyorsunuz. Kebapcıya girince şaşkınlığınız daha da artıyor çünkü iceride 100 civarında kişi var ve yer yok. Hoşgeldiniz diyor usta. İsranbuldan geldik ne tavsiye edersin diyorum sen bana bırak, 20 metre ilerde solda iki kişilik yer var gidebilirsiniz diyor. Başkası kapmasın diye hemen atılıyorsunuz tabi. Gerçektende görünmeyen bir yerden verilen koordinatlar doğru ve yere yerleşiyorsunuz. Sonra gelen karışık kebap hele o küşlemeyi unutmam mümkün değil. Et değildi o başka bir lezzet ve bence lezzette o bölgenin 1 numarası. Hesap geliyor mütavazi fiyat bir de üstüne uzun yoldan geldiniz ikramımız olsun demezlermi. İşte bu tutum bahşişi sonuna kadar hak ediyor. Bir insanın hem midesi hem kalbi bu kadarmı feth edilir kardeşim. İşte Gaziantepliler böyle insanlar. Mutlaka gidin...
5
H..... H.....
Böyle bir lezzeti anlatmak için keilmeler yetersiz kalıyor. Küşleme, Simit Kebabı, Salata... Et sever birisi iseniz  mutluluktan tüm vücudunuza endorfin salgılanıyor...
5
R.... S........
Halil usta, sana 8 kişi geldik ama geri gitmek istemedik. Biz daha önce et diye yediklerimiz meğer başka bir şeymiş. Sefer tası içinde gelen kebaplar ve salatalar. Hangisinden başlasak, küşleme, köftelik, kuşbaşı hepsi bir harikaydı. Ne kadar yerseniz yiyin hiç rahatsız etmemesi size her şeyi anlatıyor. garsonların ilgi ve alakası çok iyi di. bu arada buraya gelenleri gördükten sonra bu konuda ne kadar doğru bir karar verdiğimi zi daha iyi anladık. buraya gelin...
5
D....... A.....
Kasap Halil Usta’da başlangıcı lahmacun ile yapmak farz. Çıtır çıtır, bol malzemeli… Çok sevdik. Peşi sıra Antep’e özel Simit Kebabı masaya teşrif etsin. Burada köftelik ince bulgura simit deniyor ve kebabın harcında kullanılıyor. Halil Usta’nınki diğer yediklerimizden farklı, yeni bahar başta olmak üzere pek çok baharat ile tatlandırılmış ve muazzam! Bir yerde yediğiniz her şey mi çok güzel olur? Burası için cevap kocaman bir EVET. Yemekten sonra gelecek tatlı konusunda ise sürprizleri var. =)
5
E.. B.......
Müthiş bir lezzet, harika ağırlama güzel insanlar. Yediğim kül bastıdan kebaba, salatasından ayranına harika bir lokanta. Saat en geç 14:00 e kadar açık kalan, yer bulmanın zor olduğu halil ustanın lokantasına ilk gidişimde pos cihazının çalışmamasından dolayı halil ustamız hesap almadı 70tl ve bizi ağırlamış oldu sadece bidahakine verirsiniz diyerek.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım