Yükleniyor...
4.0 Puan
6 Yorum

Ekin Pastanesi

Emek Mahallesi, Ali Nadi Ünler Bulvarı, 76/A, Şahinbey, Gaziantep
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Pastaneler, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Yorumlar (6)
4
N............. N.............
Servisin gecikmeli gelişi ile başta bizi bir miktar huzursuz eden mekân, sonrasında garsonlarının nezaketi ve güleryüzlülüğü ile toparlıyor. Haftasonu tercih edecekler için ambiyans fazla gürültülü, zirâ çok kalabalık ve çocuklu ailelerle dolu. Ancak kahvaltı ve fiyat kıyaslamasında hakkını alıyor. Kahvaltı 5/5. Çok zengin bir içeriğe sahip. Katmerinden kavurmasına kadar her şey mevcut. Çeşit çeşit peynir, reçel, börek bizi karşılıyor. Sakin bir Pazar kahvaltısı için tercih etmemelisiniz, ancak kaliteli ve damağınızı okşayacak bir şey için kesinlikle tercih edilmeli. Teşekkürler Ekin.
3
N............. N.............
Servisin gecikmeli gelişi ile başta bizi bir miktar huzursuz eden mekân, sonrasında garsonlarının nezaketi ve güleryüzlülüğü ile toparlıyor. Haftasonu tercih edecekler için ambiyans fazla gürültülü, zirâ çok kalabalık ve çocuklu ailelerle dolu.

Ancak kahvaltı ve fiyat kıyaslamasında hakkını alıyor. Kahvaltı 5/5. Çok zengin bir içeriğe sahip. Katmerinden kavurmasına kadar her şey mevcut. Çeşit çeşit peynir, reçel, börek bizi karşılıyor.

Sakin bir Pazar kahvaltısı için tercih etmemelisiniz, ancak kaliteli ve damağınızı okşayacak bir şey için kesinlikle tercih edilmeli. Teşekkürler Ekin.
4
G........... G...........
Katmeri bölgenin en güzel katmerlerinden fıstığı kaymağı pişmişliği oldukça yerinde. Poğaçaları simit ve açmaları oldukça güzel ama diğer hiçbir ürününü denemedim.
4
O... A.....
Bence Antep'te gidilebilecek en iyi pastane.Katmeri gerçekten çok iyi diğer ürünleri de başarılı.Tek şubeleri var diye biliyorum ve bu bozulmalarını engellemiş. İsabetli bir karar olmuş mutlaka sabah katmer yemeye gidin.
4
D.... B.
Antepli bi arkadaşımızın katmeri en iyi burda yeriz iddaasıyla geldik.ilk kez katmer yedim kıyaslayamasamda methedildiği kadar lezzetli imiş.tatlı ağır gelmesin diye soğuk sütle servis edilirmiş genelde.bizde tavsiyelere uyduk böylesini denedik
5
A....... A.......
Gaziantep'in en iyi pastanesi. Poğaça ve pasta konusunda gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Antep peynirli poğaça mutlaka ve mümkünse sıcakken denenmeli. Sabah yetişebilirseniz mini pizzaları da çok iyi. Yaş pastalarını hem kremaya boğmuyorlar hem de pandispanyaları çok güzel. 'Balayı' diye bir kurabiyeleri var ki tatmadan bilemezsiniz!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım