Yükleniyor...
4.3 Puan
49 Yorum

Çelebioğulları

Kocaoğlan Mahallesi, Orgenaral Demokrasi Bulvarı, No 43, Şahinbey, Gaziantep
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 25.00 TL
Telefon 0342 2261516
Neler var?
  • Kapalı alan var.
  • Tatlı ve Pasta
4
K....... K.......
ENG- The tables are getting richer with the coming of Ramadan; foods and desserts take their place on the tables in line with everyone's budget. Gaziantep is a gastronomic city that offers many delicious options for baklava and derivative desserts. Apart from the well-known producers of the market, local brands, chef cooks and manufacturers are of unquestionable quality. After the Koçak Baklava tasting, we visited the Çelebioğulları Baklava, which attracted our attention with its large pistachio products. Especially Large Pistachio Şöbiyet (145 TL / kg) is visually satisfying and inviting. Pistachios are plentiful but not suffocating, the sugar balance is slightly above the middle and the oil is well chosen. One of the topics that Çelebioğulları pays attention to is “warm presentation”, and another is to bake the products in the oven with oak wood. . TR- Ramazan Ayının gelmesiyle sofralar zenginleşiyor; yemekler ve tatlılar herkesin bütçesi doğrultusunda masaları donatıyor. Gaziantep, baklava ve türevi tatlılar için birçok leziz seçenek sunan bir gastronomi şehri. Pazarın adları çok bilinen oyuncularının dışında yerel markalar, ustalar ve üreticilerde hiç yabana atılmayacak kalitedeler. Koçak Baklava tadımı sonrası iri fıstıklı ürünleriyle dikkatimizi çeken Çelebioğulları Baklava’ya uğradık. Özellikle İri Fıstıklı Açık Şöbiyet (145 TL/kg) görsel olarak tatmin edici ve davetkar. Fıstık bol ama boğmuyor, şeker dengesi ortanın biraz üstü ve sadeyağı iyi seçilmiş. Çelebioğulları’nın en çok dikkat ettiği konulardan birisi ılık sunuma özen göstermeleri, bir diğeri ise ürünleri taş fırında meşe odunu ile pişirmeleri. Kargo servisleri de mevcut.
4
K....... K.......
ENG- The tables are getting richer with the coming of Ramadan; foods and desserts take their place on the tables in line with everyone's budget. Gaziantep is a gastronomic city that offers many delicious options for baklava and derivative desserts. Apart from the well-known producers of the market, local brands, chef cooks and manufacturers are of unquestionable quality. After the Koçak Baklava tasting, we visited the Çelebioğulları Baklava, which attracted our attention with its large pistachio products. Especially Large Pistachio Şöbiyet (145 TL / kg) is visually satisfying and inviting. Pistachios are plentiful but not suffocating, the sugar balance is slightly above the middle and the oil is well chosen. One of the topics that Çelebioğulları pays attention to is “warm presentation”, and another is to bake the products in the oven with oak wood.
.
TR- Ramazan Ayının gelmesiyle sofralar zenginleşiyor; yemekler ve tatlılar herkesin bütçesi doğrultusunda masaları donatıyor. Gaziantep, baklava ve türevi tatlılar için birçok leziz seçenek sunan bir gastronomi şehri. Pazarın adları çok bilinen oyuncularının dışında yerel markalar, ustalar ve üreticilerde hiç yabana atılmayacak kalitedeler. Koçak Baklava tadımı sonrası iri fıstıklı ürünleriyle dikkatimizi çeken Çelebioğulları Baklava’ya uğradık. Özellikle İri Fıstıklı Açık Şöbiyet (145 TL/kg) görsel olarak tatmin edici ve davetkar. Fıstık bol ama boğmuyor, şeker dengesi ortanın biraz üstü ve sadeyağı iyi seçilmiş. Çelebioğulları’nın en çok dikkat ettiği konulardan birisi ılık sunuma özen göstermeleri, bir diğeri ise ürünleri taş fırında meşe odunu ile pişirmeleri. Kargo servisleri de mevcut.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım