3.7 puan - 34 yorum

Kahveci Seddar Bey

Karagöz Mahallesi, Gümrük Caddesi, No 14/5, Şahinbey, Gaziantep
  • Kişi başı ortalama 100 TL tutuyor.
  • Kredi kartı ile ödeme yapılabilir.
  • Dış mekan var.
  • Restoran & Kafe ürünleri bulunuyor.
05364674480

Kahveci Seddar Bey İncelemesi

Gümrük Caddesi üzerinde bulunan bu şirin kafenin atmosferi çok sıcak ve samimiydi. İçeri girdiğimde Seddar Bey'in güleryüzüyle karşılandım ve hemen rahatladım. Masamıza oturduktan sonra menüdeki lezzetli kahvelerden birini denedim ve tadı gerçekten muhteşemdi. Ayrıca, yanında ikram ettikleri enfes kurabiyeler de beni benden aldı.

Kahveci Seddar Bey'in en güzel yanı, sadece kahve değil, aynı zamanda lezzetli atıştırmalıklar da sunmalarıydı. Arkadaşlarımla uzun uzun sohbet ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Çalışma saatlerinin gece 2'ye kadar olması da benim için büyük bir avantajdı. Tostçu Erol ve Çavusoğlu Kebap ve Baklava gibi diğer mekanlara da çok yakın olması, farklı lezzetleri denemek isteyenler için harika bir seçenek sunuyor.

Kahveci Seddar Bey'i ziyaret etmek isteyen herkese tavsiye ederim. Hem kahve hem de atıştırmalıklar konusunda oldukça iddialılar ve sıcak atmosferiyle de insanı kendine çekmeyi başarıyorlar. Bir sonraki Gaziantep ziyaretimde mutlaka tekrar uğrayacağım!

Kahveci Seddar Bey Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış

Kahveci Seddar Bey Yorumları (34)

Daha fazla göster
Piasoft® | Web Tasarım