Yükleniyor...
3.7 Puan
34 Yorum

Kahveci Seddar Bey

Karagöz Mahallesi, Gümrük Caddesi, No 14/5, Şahinbey, Gaziantep
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 05364674480
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (34)
3
E.... B........
Açıkçası telvesini ağırlıklı olarak üst kısımda barındıran bir tür kahveden ibaret. Benim damak tadıma göre telve bu kadar fazla olmamalı. Ayrıca telvesi çok ise lezzeti fazla olur diye bir genelleme yapmakta bence doğru değil, tercih meselesi fakat yanında ikramlık sundukları 5. kalite lokumu bir an evvel değiştirmeliler.
4
M...... M......
✅Patentini aldıkları çift renkli sibek kahvesini mutlaka denemelisiniz. Fena değil. ✅Kahveyi küçük lokumlarla sunmaları güzel. ❌Kahvenin yanında ikram ettikleri suya (ki kahve ile su ikram edilir) içsenizde içmesenizde para alıyorlar. Yanlış bence
3
M...... M......
✅Patentini aldıkları çift renkli sibek kahvesini mutlaka denemelisiniz. Fena değil.
✅Kahveyi küçük lokumlarla sunmaları güzel.
❌Kahvenin yanında ikram ettikleri suya (ki kahve ile su ikram edilir) içsenizde içmesenizde para alıyorlar. Yanlış bence
4
D....... B.....
Tarihi Gümrük Han’ının içinde bulunan Kahveci Seddar Bey’e uğranılmalı; Çift Renkli Türk Kahvesinin tadına bakılmalı. Normal bir türk kahvesinden farkı ise özellikle kahvenin koyu renkli olan tarafının yoğun bir şekilde telveli oluşu ve kahvenin direk fincanda pişip servis edilmesi.
1
S..... K...
Çok kötü işletmecileri var. Oturmadan evvel kapanma saatini sorduk oturduk ancak kapanmaya daha vakit varken birden gelip önümüzden içtiklerimizi aldılar. Bunu dile getirdiğimde ise ne bir özür ne de bir kusura bakmayın denildi. Gide gide doyurmuşlar. Kahvenin bir numarası yok, tat deseniz tadı yok. Sadece görsel açıdan renk olduğunu görüyorsunuz. Bir taraf daha yoğun. Ama işletme sahipleri inanılmaz kötü. Çok kötü oldum bugün. Bir daha asla uğramayacağım.
3
M..... A....
Günün erken saatlerinde gidildiğinde kahvenin hazırlanması için Settar bey in işyerine gelmesi beklenebilir. Kahveyle beraber birçok işyerinde de benzeri verilen lokum getiriliyor. Kahve tadı normal çift renkli olması kadar şaşırtıcı değil. Eski ,küçük bir Han'ın içerisinde hizmet vermektedir.
3
M..... A....
Günün erken saatlerinde gidildiğinde kahvenin hazırlanması için Settar bey in işyerine gelmesi beklenebilir.
Kahveyle beraber birçok işyerinde de benzeri verilen lokum getiriliyor.
Kahve tadı normal çift renkli olması kadar şaşırtıcı değil.
Eski ,küçük bir Han'ın içerisinde hizmet vermektedir.
4
M.... W......
Dibek kahvesi içtik, görüntü olarak çok güzeldi ama koyu kısmı bana çok telveli geldi. Seddar Bey'e göre soğutmadan içmek gerekse de bence telve çöktükten sonra içmek daha lezzetli. Tadı telve çöktükten sonra daha lezzetli oldu, Seddar Bey'in kendisi çok nazikti, fiyatı da bana bir iki lira daha az olabilirmiş gibi geldi.
4
T....... S......
Dibek kahvesi için buraya uğradık. Çift taraflı kahvesi oldukça ilginç. Koyu renkli tarafı daha ağır açık renkli tarafı daha yumuşak bir içim sağlıyor. Patentliymiş nasıl piştiğini göremiyorsunuz.
4
B...... G....
İçtiğim en ilginç ve guzel kahvelerden biriydi. Dibek kahvesini iki farklı şekilde güzele pisirip aynı fincanda bulusturuyorlar. Mekanın Tarihi Gümrük Han içinde olması çok hoş. Şehir turu yaparken kahve molasi vermek için harika bir yer. Gidilmeli, gorulmeli. Ikramlari kuş lokumu da çok güzel.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım