Yükleniyor...
4.0 Puan
5 Yorum

Evirgeç Manti Evi

Atatürk Bulvarı, No 58/b, Şahinbey, Gaziantep
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0342 2311726
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (5)
5
E... E...
Yöresel yemek konusunda tercih edilecek 2 mekandan birisi kesinlikle burası. Masaya gelen her ürün gerçekten çok lezzetli ve fiyatını hak ediyor. Ayrıca işletme sahibi çok tatlı bir bey amca. Onun hoş sohbeti için bile tercih edilir. Antep'e gidip uğramadan dönmeyin.
4
E...... E...
Antepte ete doymuş kişilerin yöresel yemekleri de tadabileceği bir işletme. Porsiyonlar büyük ve doyurucu. Fiyatlar çok ucuz değil. Ama harcanan emek için değer
2
Z.... (................
Gaziantep gezimizde yöresel yemek de yiyelim istediğimiz için internetten bulduğumuz bir mekan burası. İki puanı sadece ve sadece personelin güzel yaklaşımına veriyorum, zira yemeklerin hemen hepsinden birer lokma alıp bıraktık. Maalesef lezzet anlamında ortalamayı bile tutturamayan bir işletme oldu. İstanbul'da bile buradakinden beş gömlek üstün yöresel Antep yemekleri yiyebiliyorum.
4
L..... C.......
Gaziantep gezimde ilk durağımız yöresel yemekleriyle ve içli köftesiyle ünlü EVİRGEÇ oldu. Mekan sahibi Evirgeç’in listemizde olduğunu görünce biraz şaşırdı, bu mekan yerel halkın düzenli gittiği fakat yerli turistin listesine yeni yeni giren bir mekan. Çok fazla çeşit vardı ancak biz alışılmışın dışına çıkmayıp, içli köfte, biber, patlıcan ve mumbar dolması denedik. Evirgeç’te eşine az rastlanır bir içli köfte tecrübesi yaşadık, yanında içtiğimiz açık ayran ve ikram edilen acur turşusuda harika tamamlayıcılar oldu. Salaş ve otantik bir havada bu lezzetleri tatmak çok keyifliydi, ek bilgi, mekan 22:30 gibi kapanıyor.
5
R... D....
Antep mutfagi yemeklerini gayet lezzetli bir sekilde sunuyorlar. Ortam biraz salas, temiz ferah bir ortam. Kebaba ara verdik, Evirgeç'i denedik, biz memnun kaldik.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım