Yükleniyor...
4.3 Puan
3 Yorum

Ciğerci Yunus

Allaben Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No 90/A, Şahinbey, Gaziantep
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sakatat
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0342 2311232
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Gel-Al
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (3)
4
M.......... M..........
Gece gece otel odasına sipariş verdim ve gayet memnun kaldım.Ben ciğeri büyük büyük okka gibi yemeyi seviyorum dolayısıyla buda hoşuma gitti. Ancak Ayranı ciğerden bile iyidi keşke 2 ayran söyleseymişim.
5
D....... D.......
Sık uğradığım bir yer fiyat çok uygun ne alsanız yanında salata ve çay ücretsiz ben kavurma ve ciğer i çok beğeniyorum tavsiye ederim +++Güleryüz'lü ve samimi karşılama buranın iyi özelliği
4
O.. O..
Giblets is a very special branch of gastronomy and culinary arts. And Gaziantep is a city that specialized in this cuisine which is hard to compare with other cities in Turkey and in the world. Meat is always from 1 year old male sheep in this city. I went to this place 2 times. I tried sauced throat(gırtlak) which has a special feeling and texture of cartilage tissue and is for people who want to experience a new thing. Sauced liver(Urfa ciğer) was tasty. Heart(yürek) was really delicious. Kidney(böbrek) was also good. But the best thing in terms of price/taste ratio is sauteed liver with vegetables which is really tasty(and a bit heavy) and cheap(just for 5 liras). Throat, kidney, heart is for 4.5 liras for one stick and liver Kebab is also cheap. I recommend this place.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım