Yükleniyor...
3.5 Puan
92 Yorum

Bayazhan Restaurant

Akyol Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No 119, Gaziantep
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Güneydoğu, Kebap, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Canlı müzik
  • Masa rezervasyonu önerilir
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (92)
1
H.... B.....
Böyle ayıp bir şey olamaz. Çok çok pahalı. Serpme kahvaltı ki vasattı, artı katmer 180 lira aldılar. Çok çok kazık
1
N.... T.....
Sakın gitmeyin. Hesabı çok çok kabartıyorlar soyguncular resmen!!!
5
B.... G.....
5
B.... G.....
1
H.... A.......
Özellikle görüştüğümüzde fasıl var dediler gittiğimizde fasıl yok biz öyle bir şey demedik dediler.  Müşteriyiz nihayetinde haklısınız yanlışlık olmuş deseniz eyvallah da sizden işletme vb olmaz !
4
K....... K.......
(Türkçe & English) Çölde bir vaha! Gaziantep'te hem alkol servisi hem de kaliteli servis istiyorsanız bana göre en iyi adres Bayazhan. Eski bir han olan bu tarihi mekanın ambiyansı nefes kesici. Mezelerden Mini İçli Köfte, Gavurdağı Salatası ve Antep Fıstığı Filizi Salatası; ana yemeklerden Patlıcanlı Kebap, Altı Ezmeli Kebap sipariş ettik. Kebaplar, İstanbul seviyesinin üzerinde ancak Gaziantep'e göre ortalama seviyede. Ancak Antep Fıstığı Filizi Salatası bir başyapıt. 80-100₺ kişi başı. . An oasis in the desert! If you want alcohol service and quality service together in Gaziantep, Bayazhan is the best option in my opinion. The ambiance of this historic inn-yard is breathtaking. From the appetizers, Mini kibbeh, Gavurdağı Salad and Salad with pistachio sprouts; from the main menü we ordered Eggplant Kebab and Kebab with tomato dip with pepper and onions. The kebabs are above the Istanbul level, but average level compared to Gaziantep level. But Pistachio Sprouts Salad is a masterpiece. 80-100₺ per person.
4
K....... K.......
(Türkçe & English)
Çölde bir vaha! Gaziantep'te hem alkol servisi hem de kaliteli servis istiyorsanız bana göre en iyi adres Bayazhan. Eski bir han olan bu tarihi mekanın ambiyansı nefes kesici. Mezelerden Mini İçli Köfte, Gavurdağı Salatası ve Antep Fıstığı Filizi Salatası; ana yemeklerden Patlıcanlı Kebap, Altı Ezmeli Kebap sipariş ettik. Kebaplar, İstanbul seviyesinin üzerinde ancak Gaziantep'e göre ortalama seviyede. Ancak Antep Fıstığı Filizi Salatası bir başyapıt. 80-100₺ kişi başı. .

An oasis in the desert! If you want alcohol service and quality service together in Gaziantep, Bayazhan is the best option in my opinion. The ambiance of this historic inn-yard is breathtaking. From the appetizers, Mini kibbeh, Gavurdağı Salad and Salad with pistachio sprouts; from the main menü we ordered Eggplant Kebab and Kebab with tomato dip with pepper and onions. The kebabs are above the Istanbul level, but average level compared to Gaziantep level. But Pistachio Sprouts Salad is a masterpiece. 80-100₺ per person.
5
Ç....... F.
Gaziantepde en sevdiğim yer. Aksam yemeği için o atmosferi çok az yerde bulabilirsiniz. Fiyatları istanbulda sıradan bir restaurantla eş değer ancak lezzet, servis, hız, kalite hersey on numara!! Kesinlikle bir aksam buraya ayırın gaziantepin enfes mezeleri kebabı eşliğinde rakı icin
5
S..... D..........
Mekan çok güzel.. sadece yemek için değil, oturup birşeyler içmek için de imkanınız var.. oldukça huzur buluyorsunuz.. keyifli akşamlar için uğranabilir..
5
G.... O....
Birinci Dünya Savaşı sonrası İngilizler, Antep’i işgal ettiklerinde  karargâh olarak kullandıkları bu şahane tarihi bina bir tütün tüccarı tarafından Halepli mimar ve taş ustalarına yaptırılmış. Son derece görkemli bir yer. Antep'te içki servisi yapan ender nezih yerlerden biri bence. Ambiyans mükemmel, lezzetler güzel. Gayet zengin bir şarap menüsü vardı şaşırdım doğrusu. Çok keyifli bir akşam geçirdik.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım