Yükleniyor...
3.0 Puan
29 Yorum

Varuna Gezgin Kantin

Yenibağlar Mahallesi, Fabrikalar Caddesi, No 1/A, Tepebaşı, Eskişehir 26170
Kategoriler Publar
Mutfaklar Bar-Food, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 0222 3330433
Neler var?
 • Kredi Kartı
 • Kahvaltı
 • Akşam yemeği uygun.
 • Lunch menü var
 • Alkol bulunur.
 • Fullbar
 • Multinet
 • Masa rezervasyonu önerilir
 • Kapalı alan var.
 • Gece hayatı
 • Sodexo
Yorumlar (29)
5
B.... D....
Dekorasyon inanılmaz güzel, farklı bir dünyada gibi hissediyorsunuz. Ortam rahat, servis ilgili ve sorunsuz. Eskişehirde yaşasam sıklıkla tercih ettiğim bir yer olurdu, çok memnun kaldık.
4
K.... T
Sabah yola çıkmadan önce tavsiye ile gittik. Erken saat olması nedeni ile sakindi. Arka planda keyifli müzik ile dekorun keyfini çıkarttık diyebilirim. Genelde yorumlarda okuduğum servis konusundaki ilgisizlik için birşey diyemeyeceğim fakat yavaşlık konusuna katılıyorum. Ama gençlerin çalışıyor olması, güleryüzlü ve içten olmaları benim için bu açığı kapatıyor. Süper aksamayan hizmet isteniyorsa o zaman birçok yerin kapıyı kapatması lazım, fazla irdelemeyin bazı şeyleri. Bir daha söylersiniz getirirler :) serpme kahvaltı önerildi ama 2 kişi için fazla gelir diye sebzeli omlet ve peynir&ıspanak gözleme istedik. Lezzetli ve kıvamında geldi. Dekorunu çok keyifli ama akşamları kalabalıkta nasıl olur bilmiyorum. Gezgin konsepti ve ağırlıklı öğrenciye hitap ettiği izlenimi ile fiyatlar ucuz değil. Eskişehir e yol düştükçe arasıra uğranabilir.
3
İ.... E.
Happy hour saatinde uğrayabilirsiniz(19.00 öncesi) aksi halde hem yer bulunmuyor hem de fiyatlar böyle bir mekana göre yüksek
4
E....... E.......
Diğer Varuna'lardaki gibi aynı ortamı bulmak mümkün. Garsonları ilgili, güleryüzlü ve eğlenceli :) Yalnız kokteyllerinde alkolü 1 damla olarak kullanıyorlar sanırım, biradan şaşmamanızı öneririm.
1
I... I...
Bir hata ettik gittik. Resmen bayat ekmeği kızartmışlar taş kıvamına getirmişler icine koyduklari kofteyle sununca burger saniyorlar. Falafel şu ana kadar yediklerimizin en kötüsüydü. Servis aşırı yavaş. Garsonlar ilgisiz. Fiyatlar bu kalitesizliğe rağmen son derece yüksek üzerine bir de mideniz mahvoluyor. 5 üzerinden 0 verilebilse 0 verirdik. Kesinlikle ve kesinlikle bir daha gitmeyi düşünmüyoruz.
5
S.... '......
Varunaların hepsini görmek istiyorum resmen. Aynı konseptle ayrı ayrı ambians yakalamış olmalarına bayılıyorum. Tabi çok kalabalık olduğunu da söyleyebilirim. Sakinken garsonlar da gayet ilgili.
2
İ.... İ....
Serpme kahvaltıda; çiğ patatesler, sıcaktan kendinden geçmiş peynirler, çok kızardığı için taş gibi olmuş bir yumurtalı ekmek.. acı bir çay. 2 puanı da mekan dizaynina ve çalışanlara verdim o kadar kötüydü.
2
İ.... İ....
Serpme kahvaltıda; çiğ patatesler, sıcaktan kendinden geçmiş peynirler, çok kızardığı için taş gibi olmuş bir yumurtalı ekmek.. acı bir çay.
2 puanı da mekan dizaynina ve çalışanlara verdim o kadar kötüydü.
1
D... D...
1 saat 15 dakika sonra anca gelen yemekler soğuktu. Hem geç geldiğini hem de soğuk olduğunu söylediğimizde, pek dikkate almayan kasadaki arkadaş; oldukça lakayıt bir tavır içindeydi. Olay 12 Mayıs Pazar günü gerçekleşti. Öğrenci kenti diye sallama iş yapıp, parasıyla ülke ülke gezen işletmecilerin mekanı pek ciddiye almadığını söylemek abartı olmayacaktır. Yıllar önce tek şube iken de pahalıydı, şimdi hem pahalı hem kalitesiz bir mekan. Mutfakta bir hata olduysa da özür dileyip, en azından ödemede içecekleri almamak ve ya küçük bir ikram ya da samimi bir özür zor olmasa gerek.
1
P.... A....
Mekanın atmosferi güzel ve çalışanlar güler yüzlü. Ama kokteyller gerçekten berbattı. En basit kokteyl (apple martini) bile yarım saatte ancak geldi. Gecikme sebebi sorulduğunda ise barmenin tecrübesiz olduğu yeni yeni yapmayı öğrendiği söylendi. Gelen kokteyl ise kokteylden çok elma suyunu andırıyordu. Barmen tecrübesiz olabilir ama bu mekana gelen müşterilere söylenecek bir bahane değil. Sonuçta biz buraya güzel bir gece geçirmek ve lezzetli kokteyller içmeye geliyoruz.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım