Yükleniyor...
2.1 Puan
10 Yorum

Jardin Chef

Yenibağlar Mahallesi, Üniversite Caddesi, No 59/A, Tepebaşı, Eskişehir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0222 3205757
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (10)
2
S...... S......
Sinekle dolu, aşırı gürültülü ve orta kahvenin çok şekerli geldiği bir mekan. Biz lüx serpme kahvaltı yaptık, lezzet ve hız iyiydi. Ancak dediğim gibi gürültü ve masanıza doluşan yemeklere konan kara sinekler bir hayli mekanı negatif yapıyor.
1
C.... A.....
Garsonlar son derece kaba ve menüden habersiz davranıyorlardı . Masamızı bile zorla temizlettirdik. Verdiğim su siparişini bile getirmeyi unuttular. Davranışları kötü olmasa bunu göz ardı edebilirdim ama çok kabalardı. Tabaklar kırık , bardaklar kirliydi. (!)
1
D.... E...
Gürültülü ve saçma bi mekanda, insanlarla burun buruna oturmak istiyorsanız gidin, fazlasıyla keyif alırsınız. Hakkını yemeyelim ama lahmacunu çok güzel...
3
P..... Ö.......
Kahvaltısı orta halli bi mekan.Omlet yerine menemen koyulabilir serpme kahvaltıya.Az şekerli kahve istediğimde de şekerli gelmişti ne yazıkki
4
B...... G.....
Gayet sıcak bir mekan,garsonlar ilgili fakat servis hızında aksaklıklar çıkabiliyo hatta bazen şeftalili ice tea yerine limonlu fuse tea geldiği bile oluyo.Onun haricinde lezzet olarak iyi denilebilir fiyatlar eskişehir baz alındığında normal.Arkadaşlarınızla samimi sohbetler yapabiliceğiniz güzel bir mekan.
2
M....... A....
Geçen ay sipariş ettiğim omlet hala gelmedi. Başka birşey söylemeye lüzum duymuyorum.
1
M....... A....
Geçen ay sipariş ettiğim omlet hala gelmedi. Başka birşey söylemeye lüzum duymuyorum.
1
G..... Ç......
Bu sabah 3 arkadaş kavhaltı yapmak için bu mekanı tercih ettik. Arkadaşım 2 kişilik serpme kahvaltının 3 kişiye çok rahat yeteceğini söyledi(her mekanda olduğu gibi) bizde serpme sipariş verdik. Siparişi aldıktan sonra 3 kişi için 2 kişilik serpme açamayacaklarını ilave olarak 14.5 tl alacaklarını söylediler. Bizde mecbur iyi olsun dedik. 3. kişi için daha bir sürü yiyecek getirdiler. Haliyle hepsini yiyemedik. Sistemleri saçma. Ziyan yani bu kadar yiyecek. Biz iki kişilik serpmenin bize yeteceğini düşünerek böyle bir sipariş vermiştik. Mekan kaliteli gözükmesine rağmen istediğim kaliteyi bulamadım.
3
E... A....
Mekan görünüş olarak ve konum olarak güzel ancak köri soslu tavuk siparişimi 1 saatte getiremediler. Servis çok yavaş. Bu sebeple yemek yemek için buraya gelicek kişilere tavsiye etmiyorum.
3
C..... K....
Eskişehir için yeni bir nefes, yeni bir soluk. Mekan tasarım olarak oldukça hoş ve sade. Temizlik ve personel eğitimi konusunda azıcık yapılması gereken durumlar olsa da, servisin hızı normal bir yer. Yemeğin içinden kıl, tüy çıkma durumlarına kulak misafiri oldum! Menüde olup ellerinde olmayan bazı ürünler mevcut olsa da yeni açılmasına bağlıyorum! ;)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım