Yükleniyor...
3.8 Puan
5 Yorum

Kırçiçegi Pide & Kebap

İsmet Inönü Caddesi, No 102, Tepebaşı, Eskişehir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0222 3305070
Neler var?
  • Paket Servisi
  • Nakit Ödeme
  • Özel otopark var.
Yorumlar (5)
1
A.............. A..............
Mutfak temiz ama yemeklerde bir okadar lezzetsiz.Lahmacunun yarısı acılı yarısı acısızdı.İstanbulda bile en kötü esnaf lokantası bile porselen tabakta verirken burası plastik tabak verdi
5
E... K.......
Kıymalı pide gerçekten Nefisti. Fiyatlar bazi ürünlerde bence orantısız ancak denemedigim icin onlar hakkında yorum yapamayacağım. Bizimle ilgilenen Ahmet Can Bey'in özel ilgisine ayrıca memnun olduk . Biz itiraz etmediğimiz halde pide biraz yanmış diyerek yenisini getirdi ( ilk hali de aslinda oldukça guzeldi ). Tavsiye ederim .
4
B........ B........
İlk açıldığında tüm siparişlerimizin üstüne kırılmış olan yumurta ile bizi şok etmişlerdi. Şimdi siparişlerimizi nasıl vereceğimizi biliyoruz. Pideler gerçekten oldukça iyi, mekan şık, fiyat ortalama üstü ...
4
M..... M.....
Beyti sarmayı beğendim. Ama koyun eti sevmeyenlerdenseniz kokusuna dayanamayabilirsiniz. Servis pişim süresi göz önünde bulundurulduğunda hızlı.
5
M.... Y..........
Yemeklerin tadi cok lezzetliydi. Pidelerin servisi alisilmistan biraz farkli. Kiymali pidesini ve domates corbasini kesinlikle tavsiye ediyorum.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım