Yükleniyor...
3.6 Puan
22 Yorum

Kırım Çibörekçisi

Şeker Mahallesi, Atalar Caddesi, No 20, Tepebaşı, Eskişehir
Kategoriler Pastaneler
Mutfaklar Börek
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 0222 2172626
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (22)
4
F.... R....
Çiğ börek güzel ama doymazsınız diğer taraflara göre çok küçük geliyor. Hürrem tatlısı da biraz sütsüzdü. Diyet için uygun bi yer. Fazla kilo almazsınız.
1
M...... M......
Hizmet kalitesi düşük, çibörek için çok bekledik. Öncesindeyse dışarı oturduk ama bizimle ilgilenmediler, içeri geçmek zorunda kaldık. Çibörek doyurucu ve sıcak değildi, içinde az et vardı.
4
G.......... G..........
Kullanılan malzemeler birinci sınıf, bunu çiböreği yedikten 1-2 saat sonra sizi rahatsız etmemesinden anlıyorsunuz. Favorim Kırım Caddesi'ndeki şubeleri. (Kentpark ve Sazova ambians olarak iyi, burada park sorun) Tam not vermemenin nedeni hamurun makineyle açılması. Bu işlem çiböreğe milföy hamuru tadı veriyor. Bu mübareğin elle açılanı makbulümdür. Kımız tatmamış olanlar meraklarını giderebilirler.
5
M... G...
Eğer Eskişehire geliyor ve güzel çibörek yemek istiyorsanız herkesin sadece popüler olduğu için önerdiği papağan yerine buraya gitmenizi tavsiye ediyorum. Çiböreği yerken yağı ve kıyması yoğun olmasına rağmen yedikten sonra hafifleşiyor, böylelikle 2. 3. porsiyonu söylerken buluyorsunuz kendinizi. Ha bir de, yanında getirdikleri sos çiböreğinize çok güzel arkadaşlık ediyor, tadını gerçekten ileri seviyeye taşıyor. Fiyat konusuna gelirsek mekanın görünüşü gözünüzü asla korkutmasın, 4 kişi gittik 7 porsiyon çibörek, 4 kola, 4 çay ve 1 sodaya 100 tl civarı ödedik. Gayet makul bir fiyat.
5
M... G...
Eğer Eskişehire geliyor ve güzel çibörek yemek istiyorsanız herkesin sadece popüler olduğu için önerdiği papağan yerine buraya gitmenizi tavsiye ediyorum.
Çiböreği yerken yağı ve kıyması yoğun olmasına rağmen yedikten sonra hafifleşiyor, böylelikle 2. 3. porsiyonu söylerken buluyorsunuz kendinizi. Ha bir de, yanında getirdikleri sos çiböreğinize çok güzel arkadaşlık ediyor, tadını gerçekten ileri seviyeye taşıyor.
Fiyat konusuna gelirsek mekanın görünüşü gözünüzü asla korkutmasın, 4 kişi gittik 7 porsiyon çibörek, 4 kola, 4 çay ve 1 sodaya 100 tl civarı ödedik. Gayet makul bir fiyat.
4
E.... E....
Çiböregi genelde bodrumda yemiş biri olarak çok birşey yazamıycam:) Güzel demem için öncelikle özelliklerini bilmem gerk.ama şunu diyebilirim lezzetli,temiz ve güzelll. Tatlısı da güzel.çorbası çok gerekli diil. Denemekte fayda var.
4
E.... E....
Çiböregi genelde bodrumda yemiş biri olarak çok birşey yazamıycam:)
Güzel demem için öncelikle özelliklerini bilmem gerk.ama şunu diyebilirim lezzetli,temiz ve güzelll.
Tatlısı da güzel.çorbası çok gerekli diil.
Denemekte fayda var.
1
Z..... Z.....
İlk defa eskişehire geldim, eskişehirin çiğböreği meşhur olduğu için yemek istedim, bu restorana gittim ve hayatımda yediğim en kötü çiğbörekti SAKIN buraya gitmeyin, kıymadan SU damlıyordu tadı çok kötüydü sanırım köpek eti kullanıyolar. 4 kişiydik 4'ümüz de ZEHİRLENDİK ayrıca fiyatı çok yüksek üzerine para vermeleri gerekiyodu bi de utanmadan adlarına ayran bastırmışlar UMARIM batarsınız
1
Z..... Z.....
İlk defa eskişehire geldim, eskişehirin çiğböreği meşhur olduğu için yemek istedim, bu restorana gittim ve hayatımda yediğim en kötü çiğbörekti SAKIN buraya gitmeyin, kıymadan SU damlıyordu tadı çok kötüydü sanırım köpek eti kullanıyolar.
4 kişiydik 4'ümüz de ZEHİRLENDİK ayrıca fiyatı çok yüksek üzerine para vermeleri gerekiyodu bi de utanmadan adlarına ayran bastırmışlar UMARIM batarsınız
5
E.... T.....
Çibörek denince ilk gidilecek yerlerden biri oldu benim için. Kentparkın giriş kapılarından birine yakın konumda hizmet veriyor. Masa sayısı 100 den fazla oturma alanı epey büyük. En az 500-600 kişilik. Etli bir çorba çeşidi olan sorpayı deneyecektim ama iki porsiyon çibörek -10 adet- yiyince ona sıra gelmedi. Çibörekler ufak olması dışında kıvamı, kıyması ve sululuğu açısından başarılydı. Papağan'da çok daha önce yemiş ve elemiştim kafamda. Burası sınıfı çoktan geçmiş. Mutfak bölümünde 10-15 kişi fabrika usulünde çalışıyor. Adisyonda yazan kımız diğer bir dikkat çeken seçenek. Tanesi 2₺ olan fiyatıyla son derece makulSEDA KIREMITCI TURGUT
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım