Yükleniyor...
4.4 Puan
15 Yorum

Ciğerci Ahmet

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Demirci Sokak, No 3/25, Eskişehir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sakatat
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0222 2307909
Neler var?
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (15)
5
E.. B....
5
E.. B....
1
N....... A......
Hayatım boyunca yediğim en kötü yemekti. Ciğerin üstüne sinmiş parfüm kokulu ciğeri yedik. Her yemeğe aynı fiyatı koymaları da ayrı saçmalık. Gitmeyin arkadaşlar.
5
R.... D......
Yemekten önce ortamı çok güzel görülmesi gerekir kesinlikle. Ciğerin ve kebabin tadı iyiydi fiyatlar da normal. Ikramlari gayet bol ve doyurucuydu. Ama rahat 10 15 dk sıra bekliyosunuz, bunu göze alırsanız gidin derim.
5
E.. E..
Gayet makul bi fiyata cok güzel eğlendik ve doyduk. İki kişi ciğer, mezeler, ayranı ve bir adet künefe ve çaylara 95 tl ödedik. her şey çok lezzetliydi. Bir daha giderim... Fiyatlar hep böyle kalsın
5
M.... S....
Iç dekorasyonu ambiansı çok güzel ciğerden önce son derece doyurucu ikramlar geldi hem çeşitli hem lezzetli ikramlardı canlı müzik türkü olması da güzel bir ayrıntı idi
5
E.. K........
Ciğer çok güzeldi ikrami boldu doyana kadar yedik fiyat ortalamaydi çalışanlar saygiliydi isteklerimizle ilgilendiler şıllık tatlisini ilk kez yedim o da çok iyiydi
5
G..... D.....
Tatlı soğanı efsane, yayık ayran çok güzel. Pazartesileri kapalı, dikkat edin. Ortamı çok güzel, zaman zaman müzik de oluyor. Otantik bir ortam.
5
G..... D.....

Tatlı soğanı efsane, yayık ayran çok güzel. Pazartesileri kapalı, dikkat edin. Ortamı çok güzel, zaman zaman müzik de oluyor. Otantik bir ortam.
4
N.... N....
Çok ilginç bir yer. Sanayi sitesi gibi tekinsiz görünümlü bir yerlere girdik giderken. Tam dönelim diyordum ki bir içeri girdik, ağzım açık kaldı :) Her yerde etnik süsler kilimler, objeler... Tavan bile dolu. Dahası, biz girdiğimizde sahnede bir grup vardı ve türküler çalıyordu. Çalışanların kıyafetleri de etnik tarzda ama bence hiç gerek yok çünkü kötü duruyor. Çalışanlar karınca gibi olsa da bu tempodan biraz bezmiş gibiler. Biz gittiğimizde ne yazık ki ciğeri kalmamıştı. Et ve tavuk şişi de çok muhteşem değildi. İkramlardan başımız döndü :) Zaten hepsini yemek imkansız oluyor. Tatlı olarak katmer söyledik, siz sakın yapmayın. Hiç iyi değildi. Genel olarak yemek deneyimimizden keyif aldım diyebilirim ama. Bir daha giderim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım