Yükleniyor...
3.9 Puan
23 Yorum

Yum-Yum Noodle House

Hoşnudiye Mahallesi, Siloönü Sokak, Tepebaşı, Eskişehir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Çin, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 0222 2307222
Neler var?
  • Paket Servisi
Yorumlar (23)
3
S.... A..
Her gittiğimde lezzet aynı olmuyor. Bazen çok diri oluyor noodle. Bazen soya sosunda cimrilik oluyor, hangi çalışana denk geldiğinize bağlı olarak yediğiniz şey değişiyor.
4
S.... S.....
10 Temmuz’da nişanlımla gittik. Onun yıllardır severek yediği bir yermiş. Asya Menü aldık, içeriği şu şekilde: 2 Adet Noodle + 2 Adet Sos + 1 Adet Maki Sushi + 2 Adet Kutu İçecek
Sushi olarak Ebi Roll, noodle olarak da etli boşken aldık. Öncelikle tabaklarına bayıldım. Sushi çok güzeldi. Noodle’ı da beğendim ama etleri çok hoşuma gitmedi. Bir dahakine sebzeli noodle yemeyi düşünüyorum. Çalışanların ilgisinden de memnun kaldım. Fiyat performans oranı, bir Uzakdoğu restoranı için iyi geldi.
4
S.... S.....
10 Temmuz’da nişanlımla gittik. Onun yıllardır severek yediği bir yermiş. Asya Menü aldık, içeriği şu şekilde: 2 Adet Noodle + 2 Adet Sos + 1 Adet Maki Sushi + 2 Adet Kutu İçecek Sushi olarak Ebi Roll, noodle olarak da etli boşken aldık. Öncelikle tabaklarına bayıldım. Sushi çok güzeldi. Noodle’ı da beğendim ama etleri çok hoşuma gitmedi. Bir dahakine sebzeli noodle yemeyi düşünüyorum. Çalışanların ilgisinden de memnun kaldım. Fiyat performans oranı, bir Uzakdoğu restoranı için iyi geldi.
4
Ç...... P.....
Eskişehir'in merkezinde lezzetli yemekleri olan bir yer. Devamli gidiyoruz. Fakat fiyatlar cok yükseldi. Paket servis konusunda da bence Eskişehir'de iyi olan nadir bir kaç yerden biri. Çok hızlı ve sıcak geliyor. Minimum paket tutarlarini da yukseltmisler, devamli müşterilerini kiriyorlar pek eyvallahlari yok. Yapmayin bunu:)
5
C.... A.....
Garsonları oldukça kibardı. Lezzetler yerindeydi. Paket servis konusunda da sunum şekilleri çok hoş ve servis çok hızlı geldi sıcacıktı siparişimiz .
1
H..... Ç.........
Servis geldiginde önünüze fırlatılıp atılan bir tarza sahipler, gerekli düzeni siz sağlıyorsunuz. Noodle içindeki et ve tavuk gayet eskimiş, bayatlamış, yerken zorlandığınız bir halde. Sadece çin mantısı idare eder kıvamda.
3
M.... S......
Servis güzel ilgi alaka güzel ama herşey de değil. Lezzet konusunda gelişmeleri gerek. California roll yedim tavuklu noodle yedim. Yani iyi ki yemişim diyemedim
5
E...... E.......
Hesabımız yanlış hesaplandığı için eksik ödeme yapılmış oldu, çıktıktan sonra fark ettik ve geri döndük. Çalışan beyefendi geri dönüp ödemeye çalıştığımız için teşekkür etti ve fazladan ücreti almayı reddetti. Böyle güzel çalışanlara sahip güzel mekan.
5
A... A...
Çok lezzetli, çok başarılı. Fiyatları da ortalama diyebilirim hatta ikili menüleri vs. seçtiğinizde çok daha uyguna geliyor. Noodle işini çok iyi başarıyorsunuz, sushi'ye diyecek bir şey bulamıyorum :p çok tatlı zamanlar geçirdik. Sahibinin karizmasına da hastayız. Ellerinize sağlık!
5
N.. A....
Aralcan Çalışkan Çok ama çok lezzetli sunum ve müşteri ile ilgileri çok tatmin edici
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım