Yükleniyor...
4.0 Puan
53 Yorum

Varuna Gezgin Cafe Del Mundo

Ismet Inönü Caddesi, Siloönü Sokak, No 3, Tepebaşı, Eskişehir
Kategoriler Publar
Mutfaklar Dünya Mutfağı, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0222 2209490
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Özel otopark var.
  • Klimalı
Yorumlar (53)
2
O....... A.....
2
O....... A.....
5
S... E....
Ortamı çok güzel, eskişehir yolculuğumuzda ‘iyi ki geldik’ dediğimiz bir yerdi. Tikka masalayı çok beğendik. Fiyatı promosyonlu menulerde 20 lira ki f/p açısından çok çok başarılı. Garsonlar da güler yüzlü, ilgiliydiler. Kesinlikle tavsiye ederim.
1
B.... G.......
Tekila söyledikten 1 dakika sonra tekilaya indirim yaptılar. Biz eski fiyattan içtik. Söylememize rağmen kabul etmediler. Bu nedenle bir yıldızı hakettiler.
5
B... B...
Yani Eskişehir’e gelip de Del Mundo’ya gelmemek saçmalık olurdu heralde. Eskişehir’den İstanbul’a dönmeden önceki son yemeğimizi burada taçlandırdık, diğer şehirlerdeki şubelerine de gittiğim için menüyü az çok biliyorum, tercihim yine tavuktan yana oldu :)) ortamına bayıldım, fotoğraflarda görebilirsiniz.
4
M...... G.......
Konsept olarak hoş bir yerdi. Türkiyede bu tarz bar bulmak zor oluyor. Kız arkadaşımla gittim iki kişiyiz diye büyük masa vermek istemediklerinden rezervasyon var dendi. Fiyatlarda İstanbul piyasasından bile biraz yüksek. Onun haricinde güzel vakit geçirilecek, güzel bir yer
1
D.. Ç...
Bir daha tövbe mekanın görselliği ne kadar iyi olsa da fiyatlar uçuk eskiden mundo steak yemeye giderdik et benzersiz bir lezzeti olurdu daha bugun gittim hem fiyat artmış hem de önceden yediğimiz mundoyla alakası yok bir daha da uğramam
5
J..... J.....
Kapıdan ilk girdiğiniz andan itibaren sizi şaşırtan ve gezemeye doyamayacağınız kadar güzel dizayn edilmiş bir mekan. 3 katlı olması konusunda avantajlı. Çeşit çeşit biranın yanında patates kızartması iyi gidiyor:)
4
E.... E....
First things first; we loved the interiors. This amazing decorated cafe has been founded by a couple of entrepreneurs who loves travelling around the globe. According their statements they were inspired by Coskun Aral, one of the famous and successful documentary directors of Turkey and they have fallen into a daydream looking at the world atlas and one day they have made all these dreams true. They have 2 outlets in Eskisehir which is the city of its origin and they have also opened branches in Istanbul. The food and coffees were OK, and the waiters / waitresses were quite friendly. Although the prices are above the Eskisehir average, this is a must to have visit place.
4
E.... E....
First things first; we loved the interiors. This amazing decorated cafe has been founded by a couple of entrepreneurs who loves travelling around the globe. According their statements they were inspired by Coskun Aral, one of the famous and successful documentary directors of Turkey and they have fallen into a daydream looking at the world atlas and one day they have made all these dreams true. They have 2 outlets in Eskisehir which is the city of its origin and they have also opened branches in Istanbul.
The food and coffees were OK, and the waiters / waitresses were quite friendly. Although the prices are above the Eskisehir average, this is a must to have visit place.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım