Yükleniyor...
4.5 Puan
19 Yorum

Sensus Eskişehir

Hoşnudiye Mahallesi, Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi, No: 21, Eskişehir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk, Atıştırmalık
Ortalama tutar İki kişi için : 220.00 TL
Telefon 0222 2346050
Neler var?
 • Akşam yemeği uygun.
 • Kredi Kartı
 • Lunch menü var
 • Alkol bulunur.
 • Nakit Ödeme
 • Banka kartı
 • Şarap
 • Kapalı alan var.
 • Masa rezervasyonu önerilir
 • İş yemeği için uygun.
 • Fullbar
 • Klimalı
 • Canlı müzik
Yorumlar (19)
4
R.. R..
Pizza is a great choice for cheese lovers. And food service was so fast, however the appetizer came after the main dishes. Staff was very nice and polite, they also served us complimentary turkish coffee. Would recommend it to a friend
5
U.... T...
Sadece uygun fiyatlı kaliteli şaraplarıyla değil misafirperverliğiyle beni büyüsüne kaptıran bu işletme; sadece yolunuz düştüğünde değil, yolunuzu uğramak için değiştireceğiniz tarzda bir mekan.
5
O... Y......
5
O... Y......
5
F.... F....
Kibar bir işletme, Doğum günü kutlamak için gitmiştik. Yemekler gayet lezzetli, hesap böyle mekanlar için gayet olağan. Eskişehir'e yolumuz düşerse tekrar gidilir
5
P.... Ö........
5
P.... Ö........
5
E.... T.....
Eskişehir’de günübirlik vakit geçirdikten sonra trene binmeden önce birkaç saat vaktim vardı. Aklımda olan Sensus’un Eskişehir şubesine gitmeye karar verdim. Konum olarak tren garına da çok yakındı. Fazla aç olmadığım için yerel peynir tabağı söylemekle yetindim. Bu şubesi dışarıdan dar bir yer gibi gözükse de iç alanı oldukça geniş. Arkaya doğru uzanan, ferah bir yapısı var. Duvarlar tavana kadar şarap şişeleriyle dolu. Farklı çeşitleri tatmak adına şişe açtırmaktansa üç farklı şarabı kadeh olarak denedim. Sensus’un bu şubesi de İstanbul’daki yeri gibi şarap evi atmosferini son derece başarılı şekilde yansıtıyor. Sizi özel bir ortamda hissettiriyor. Arka fonda çalan caz parçaları da ortamı tamamlıyor.   Yerli peynir tabağında (45₺) dört çeşit peynirin yanı sıra grissini, marmelat, yeşil zeytin tabağı, ekmek dilimleri bulunuyor. Görsellik ve porsiyon açısından tatminkâr bir tabak. Tabağın öncesinde kekikli zeytinyağı ikram olarak geliyor. Peynir olarak isli Çerkes, örgü, Kars gravyeri ve eski kaşar vardı. Gramaj olarak da zengin bir tabaktı. Rahatlıkla iki kişi paylaşabilir. Fazla aç olmadığım için tabağı tümüyle bitiremedim ama çok keyifli bir eşlikçi oldu. İsterseniz makarna, pizza, salata, atıştırmalık tabaklar ile bonfile, kuzu incik gibi yemek çeşitleri de var. Şarap tadımıma ise roze bir şarapla başladım. Oldukça hafif, meyvemsi ve rahat içimli bir şaraptı. İkinci olarak bir kadeh merlot denedim. Son olarak ise petit verdot aldım. Özellikle sonuncusu meşe aromasının yoğun hissedildiği, damakta kalıcı ve dolgun bir şaraptı. Yanık Ülke şaraplarını denemek isterseniz burada her çeşidini bulmanız mümkün. Belli şaraplarda kampanya yapmışlar. İki şişesi 55₺’ye satılıyordu. Ancak sadece nakit olarak satılıyor. Uzun bir şarap keyfinin ardından dönüş trenime rahatlamış bir şekilde bindim.
5
E.... T.....
Eskişehir’de günübirlik vakit geçirdikten sonra trene binmeden önce birkaç saat vaktim vardı. Aklımda olan Sensus’un Eskişehir şubesine gitmeye karar verdim. Konum olarak tren garına da çok yakındı. Fazla aç olmadığım için yerel peynir tabağı söylemekle yetindim. Bu şubesi dışarıdan dar bir yer gibi gözükse de iç alanı oldukça geniş. Arkaya doğru uzanan, ferah bir yapısı var. Duvarlar tavana kadar şarap şişeleriyle dolu. Farklı çeşitleri tatmak adına şişe açtırmaktansa üç farklı şarabı kadeh olarak denedim. Sensus’un bu şubesi de İstanbul’daki yeri gibi şarap evi atmosferini son derece başarılı şekilde yansıtıyor. Sizi özel bir ortamda hissettiriyor. Arka fonda çalan caz parçaları da ortamı tamamlıyor.  
Yerli peynir tabağında (45₺) dört çeşit peynirin yanı sıra grissini, marmelat, yeşil zeytin tabağı, ekmek dilimleri bulunuyor. Görsellik ve porsiyon açısından tatminkâr bir tabak. Tabağın öncesinde kekikli zeytinyağı ikram olarak geliyor. Peynir olarak isli Çerkes, örgü, Kars gravyeri ve eski kaşar vardı. Gramaj olarak da zengin bir tabaktı. Rahatlıkla iki kişi paylaşabilir. Fazla aç olmadığım için tabağı tümüyle bitiremedim ama çok keyifli bir eşlikçi oldu. İsterseniz makarna, pizza, salata, atıştırmalık tabaklar ile bonfile, kuzu incik gibi yemek çeşitleri de var.
Şarap tadımıma ise roze bir şarapla başladım. Oldukça hafif, meyvemsi ve rahat içimli bir şaraptı. İkinci olarak bir kadeh merlot denedim. Son olarak ise petit verdot aldım. Özellikle sonuncusu meşe aromasının yoğun hissedildiği, damakta kalıcı ve dolgun bir şaraptı. Yanık Ülke şaraplarını denemek isterseniz burada her çeşidini bulmanız mümkün. Belli şaraplarda kampanya yapmışlar. İki şişesi 55₺’ye satılıyordu. Ancak sadece nakit olarak satılıyor. Uzun bir şarap keyfinin ardından dönüş trenime rahatlamış bir şekilde bindim.
5
B.... K...
Kız arkadaşımla yıldönümü kutlamak için geldiğimiz sakin güler yüzlü elemanları olan ve ender bulunan şarapları içebileceğiniz Eskişehirde nezih biyer. Denemediyseniz geç kalmayın derim
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım