Yükleniyor...
3.8 Puan
78 Yorum

Pino

Hoşnudiye Mahallesi, Ismet Inönü 1 Caddesi, No 60/A, Tepebaşı, Eskişehir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Burger, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0222 2317532
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (78)
5
O... Y......
5
O... Y......
2
Ç....... Ç.......
Rus salatasından dolayı et tadı alamadım tat reseptörüm yok farklı bir şey yemek istiyorum param var diyorsanız gelin deneyin
5
H.... Ö.....
Herşey güzel, doyurucu, teşekkürler. istabuldan geldik ve çok beyendim, ekmeğin gunluk olması malzemelerde koruyucu katkı maddesi kullanmaması güzeldi, isranbulda şubesi varsa gitmek isterim.
1
ö.... A....
Hamburgerleri hiç beğenmedik patateslerden bahsetmiyorum bile.Buraya geleceğimize Burger King e gitseydik keşke dedik.Ayrıca ilgi alaka da yoktu.Sanırım biz popüleriz zaten kimseyi takmıyoruz gibi bir düşünce benimsemişler.
1
M...... G.......
Gerçekten hayal kırıklığı bir yer. Çakma burger king. Çakma Mc Donalds bile demedim o derece yani. Köftenin üstüne yeni dönemde ayvalık tostuna koydukları saçma bol patatesli italyan salata gibi ŞEY koyuyorlar. O sos yüzünden köftenin normalde mi tatsız tuzsuz olduğu yoksa sostan mı tadı anlaşılmıyor, belli olmuyor. Ama bence ilki çünkü köfteyi de tek yedim başarısız. Patatese de eksi verdim başarısız. Ayran güzeldi. Sütaş ayran kullanıyorlar. Arkadaşım da kola içti o da kolayı beğendi. Mekanda buz yok. Fotoğraf çekip de hafızayı doldurmak istemedik.
1
M...... G.......
Gerçekten hayal kırıklığı bir yer. Çakma burger king. Çakma Mc Donalds bile demedim o derece yani. Köftenin üstüne yeni dönemde ayvalık tostuna koydukları saçma bol patatesli italyan salata gibi ŞEY koyuyorlar. O sos yüzünden köftenin normalde mi tatsız tuzsuz olduğu yoksa sostan mı tadı anlaşılmıyor, belli olmuyor. Ama bence ilki çünkü köfteyi de tek yedim başarısız. Patatese de eksi verdim başarısız. Ayran güzeldi. Sütaş ayran kullanıyorlar. Arkadaşım da kola içti
o da kolayı beğendi. Mekanda buz yok. Fotoğraf çekip de hafızayı doldurmak istemedik.
4
H.... Ö....
Pink Eskişehir’in yollardır klasikleşmiş bir lezzeti ama son zamanlarda eski kalitesini ve tadını biraz kaybettiğini düşünüyorum. Yine de Eskişehir’e gelirseniz bu yerel lezzeti tatmanızı öneririm.
1
T.... O...
Hiç beklemediğim kadar basit bir yemek geldi. Şimdiye kadar yediğim en kötü hamburgerden bile kötüydü. Sakın gitmeyin. patatesler çok kötüü.
1
T.... O...
Hiç beklemediğim kadar basit bir yemek geldi. Şimdiye kadar yediğim en kötü hamburgerden bile kötüydü. Sakın gitmeyin. patatesler çok kötüü.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım