Yükleniyor...
3.5 Puan
18 Yorum

Kahve Dünyası

Kanatlı AVM, Zemin Kat, Hoşnudiye Mahallesi, Kızılcılklı Mahmut Pehlivan Caddesi, No 9, Tepebaşı, Eskişehir, Hosnudiye, Eskisehir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 0222 2207919
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
  • Özel otopark var.
  • Klimalı
Yorumlar (18)
5
E... E...
kasada ilgilenen kız o kadar tatlıydı ki , kardeşim bayıldı, bana zorla yazdırdı
3
S.... S......
açıkçası bir süredir neden kahve dünyasına gitmediğimi hatırlamış oldum. mocha sipariş verdim gelen abartısız espresso bardağından biraz büyük bir bardakta gelen vasat bir mocha ve 14,5 gibi bence boyuta göre pahalı fiyata sahipti. kardeşim bu kadarda olmaz.
5
B... B...
Kahvaltı öncesi filtre kahvemizi burada içmiştik, ben yol yorgunu olduğum için burada uyandım desem yalan olmaz :D taş dekoruyla oldukça beğendiğim bir şubesiydi Kahve Dünyası zincirinin
3
S.... A..
Kahve dünyası diye çay satmama mantığını asla anlamadığım mekan. Garson almayı yada mekanı self-servise dönüştürmeye karar vermeleri gerekiyor çünkü garsonlar hiç ilgilenmiyor sipariş vermek için kalkmak gerekiyor.
1
D.... E...
Servis iyi değil, ürünleri seri üretim ve sentetik. Gitmeyin. Eskişehir 3. nesil kahvecilerle doldu. Ağzınızın tadıyla kahve içebileceğiniz çok daha iyi ve kaliteli yerler var.
2
S... G.....
Kendi reklamlarını zangır zangır yapmalarından rahatsız oldum ve bu konuda çalışanlarını uyardım. Cevaben bu yayının radyodan yapıldığını belirttiler. Ben zaten senin mekanına gelmişim, sen hala bana reklamını yapmaya çalışıyorsun, bir huzur verin lütfen.
1
A........ Y.......
Kalite, hizmet ve temizlik özenini bozmaya başladılar. Arkadaşımın ayağı masanın altındaki erimiş çikolatadan yapış yapış oldu. Servisi eksik getirdiler.
5
E.. I....
Maksat kahve icmek ve alisveris arasi soluklanmak ise adres belli.Kahvenin kivami kopugu gayet iyi Kalabak suyu her zaman tercih ederim.Icimi guzel kaliteli bir su.
4
B........ B........
Eskişehirlilerin buluşma noktası olduğundan, her daim kalabalık. Yer bulursanız koşarak oturun :) Cheesecake'leri favorim, özellikle de limonlusu ... Size tavsiyem cheesecake'i alıp evde yiyin. Hem bol, hem makul oluyor ;)
3
C..... K....
Kanatlı Alışveriş merkezi girişinde, şehir merkezinde, tüm ulaşım alanlarına yakın, ferah ve güzel bir mekan. Oldukça yavaş bir servis hızına sahip. Kış aylarında Fondü'sü ile meşhur, standart Kahve Dünyası menüsüne sahip, çay severlerin pek uğramadığını mekanlardan.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım