Yükleniyor...
4.9 Puan
8 Yorum

Drunken Duck

Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi, Nazım Hikmet Sokak, Tepebaşı, Eskişehir
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Atıştırmalık
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0222 2344854
Neler var?
  • Alkol bulunur.
Yorumlar (8)
5
S.... O....
5
S.... O....
5
D.... E...
Eskişehir'in en güzel, en tatlı ve kaliteli yeri. Eskiden burası bir film satın/kiralama yeriydi. O zamanlar film kültürümün gelişmesini sağladı güzel filmlerle, şimdi ise damak tadımın gelişmesini sağlıyor. Menüsü ve İstanbul'da bile bulmakta zorlanabileceğiniz yelpazesiyle, Drunken Duck özel ve güzel bir yerdir. Gidin, içkinizi söyleyin ve rahatlayın. Turşunuz ve fıstığınız siz söylemeden gelecek önünüze.
5
T.... S.......
Daracık ama sıcak bir mekan. İlgili bir barmeni var, her gittiginizde farklı bir bira deneyebilirsiniz. Fiyatları biraz yüksek ama Eskişehir'de bu konsepte sahip tek mekan. Gidilmesi, görülmesi lazım.
4
C.................... C....................
Küçücük ama sıcacık bir mekan. İster akşam üstü uğrayın ister yemek sonrası... açık aşan masası da kapalı aşan masası da çok az ama keyifli bir yer
5
C..... K....
'Lynchburg Lemonade' kesinlikle denenmesi gereken bir tat! ;) Ayrıca buradaki single malt whisky ve bira çeşidini bırakın Eskişehir'de Türkiye'de çok az yerde bulursunuz!
5
E..... E.....
Eskisehir su boyuna oldukça yakin, pub havasinda bir mekan. Fiyatlar Eskisehir'e göre biraz yüksek olsa da, baska yerlerde bulamayacaginiz biralar mevcut...
5
P... B.....
40 çesitten fazla bira var. Dünyanin çesitli yerlerine ait biralari kendi orjinal bardaklarinda sunuyorlar. Fiyatlar fena degil. Ortam samimi. Fistik ve tursu ikramlari da var.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım