Yükleniyor...
4.0 Puan
59 Yorum

222 Park

Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü Caddesi, No 103, Yenibağlar, Eskişehir
Kategoriler Publar
Mutfaklar Kafe, Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
Yorumlar (59)
4
O... Y......
4
O... Y......
1
E... E....
Saat 2’den sonra tek açık mekan olduğu için gittik ama rezaletti. Giriş ücreti karşılığında uyduruk bi bira alıp kalabalığa karıştık, sigara dumanından nefes alınmıyor. Çok vasat. Tuvaletler de ayrı kötü.
1
İ..... İ.....
Dün akşam melek mosso konseri için geldiğim ve verdiğim yıldızı bile hak etmeyen mekan. Konser rezervasyonu İçin gittik ilk önce bilete 1 içki ücretsiz denildi fakat öyle değilmiş, rezervasyon sadece locaya yapıyor denildi bütün masalara sonradan isim yazmışlar( konserden 3-4 saat önce gittiğimde yoktu) her kafadan bir ses çıkan bir işletme. Ayrıca benimle iletişim kurması İçin çağırdıkları ismini bilmiyorum fakat hafif kısa saçlı güzlüklü kumral- sarışın orta boylu (Erkek) birisini yolladılar. Bu kişi iletişim ve dinleme becerisi olmayan karşıdaki kişinin problemini çözmeye yönelik hareket etmesi gerekirken sizi konuşturmayan ayrıcada dinlemeyen ne yaparsan yap nasılsa bileti aldın havasında olan ve size konuşma sırası vermeden dalga geçer gibi hadi iyi eğlenceler diyip çekip gidebilen bir çalışan. Evet içerisi güzel ortam vs iyi fakat vazfını bilmiyorum ama bu tür insanlarla çalışmanız Benim ve Benimle gelen misafirlerim İçin büyük bir ayıptı. Kendisini bulunmaz gibi gören çok kişiyle karışılaştık fakat sonunda bu kişileri kaliteli işletmelerde bir daha göremedik.. kalitenizi düşürmemeniz dileğiyle..
1
M............. M.............
Yılbaşı için rezervasyon yaptırıp adımızı yazdırdığımız halde gittiğimizde ismimiz yoktu. Çalışanların saçma sapan tavırları da bizi sadece oyalamaya yönelikti. Rezil bir yılbaşı için teşekkürler.
4
S.... S..
Burada sadece Club kısmına girdik. Öğrencilere giriş 30 tl bir de yanında yerli içkisi var (33lük bira veya vodka gibi seçenekleri var). İçeride 33lük biranın fiyatı 30 tl. Başka yerde içip buraya dans etmeye gelmeniz en mantıklısı gerçekten çok pahalı. Cumartesi gittik. Müzikler öyle şahane değildi 2-3 civarında mezdekeye erik dalına falan döndü zaten kafanız da güzelse iyi oynatıyor. Ama başlarda sıkıcıydı. Bir de belirli aralıklarla o kapalı alandaki attıkları sis çok gereksiz. DJin tam önündeki orta masalar öksürmekten bir hal oldular. Hassassanız kenarlara geçmekte fayda var. Tüm garsonlardan memnun kaldık hepsi çok sıcakkanlı ve komiklerdi. Kısacası eğlendik ancak evet pahalı. Tuvaletler yeterli çok fazla sıra bekledik.
4
S.... S..
Burada sadece Club kısmına girdik. Öğrencilere giriş 30 tl bir de yanında yerli içkisi var (33lük bira veya vodka gibi seçenekleri var). İçeride 33lük biranın fiyatı 30 tl. Başka yerde içip buraya dans etmeye gelmeniz en mantıklısı gerçekten çok pahalı.
Cumartesi gittik. Müzikler öyle şahane değildi 2-3 civarında mezdekeye erik dalına falan döndü zaten kafanız da güzelse iyi oynatıyor. Ama başlarda sıkıcıydı. Bir de belirli aralıklarla o kapalı alandaki attıkları sis çok gereksiz. DJin tam önündeki orta masalar öksürmekten bir hal oldular. Hassassanız kenarlara geçmekte fayda var. Tüm garsonlardan memnun kaldık hepsi çok sıcakkanlı ve komiklerdi. Kısacası eğlendik ancak evet pahalı. Tuvaletler yeterli çok fazla sıra bekledik.
5
M..... A.......
Eskişehirdeki güzide mekanlardan birisi restoran,şarap yeri ve night club ı herbiri ayrı bölümlerde.night clubı güzeldi müzikleri,ışıklandırması fiyatlarıda mekana göre normal idi
3
B..... T....
Mekan çoğu açıdan gayet iyi fakat 2 kişiydik karışık ızgara söyledik garsonların tavsiyesi üzerine 2.5 porsiyon olacağı söylendi gelen tabak tam bir fiyasko 1.5 porsiyon ya vardı ya da yoktu kesinlikle tavsiye etmiyorum.
5
[...... T......
Gece klübü
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım