Yükleniyor...
3.5 Puan
4 Yorum

Mavigöl Manti

Cumhuriye Mahallesi, Cegiz Topel Caddesi, Tutal Sokak 5/C, Eskişehir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0222 2301499
Neler var?
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Özel otopark var.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (4)
3
Z..... A...
Mavigöl'ün mantisi çok klasik manti - Mavigöl manti sehir merkezinde. Ulasim kolay ancak mantisi herhangi bir manticidan farksiz. Batikent pera manti manti konusunda 1 numara. Kesinlikle çok farkli. Farkli bir tat ve lezzet ariyorsaniz pera manti en ideali.
3
ö..... Y....
Mavi Göl - Eskisehir'de manti yiyebileceginiz en güzel yer. Üstelik her çesit mantisi mevcut. Fiyatlari biraz pahali olsa da lezzeti tartisilmaz.
4
I... T......
Teyzelerin ellerinden mantilar, eristeler, gözlemeler... - Iki ana caddeyi baglayan bir sokakta, sehrin yerlilerinin bile dikkatinden kaçan bir noktada "Mavi Göl Manti", bilenler de genel de tavsiye üzerine gidip müdavimi olanlar... Girer girmez ilk katta gözünüze haril haril manti, makarna yapan teyzeler çarpiyor. Aksam saatleri yolunuz düserse de türk sanat müzigi esliginde yiyorsunuz yemeginizi. Hepsi ev yapimi olan, neredeyse hazir olan hiç bir ürüne yer vermeyen restaurantta nefis bir çorba içmekle baslayabilir, devaminda sayisiz çesitteki mantilarla ya da makarna&spagettilerle, eristelerle devam edebilirsiniz. Mantida hamura su yerine ispanak kattiklari "Saray mantisi" çok güzel. Eger kahvalti için mekana geldiyseniz gözlemeyi tercih etmelisiniz, özellikle balli&kaymakli&cevizli& hashasli gözlemeleri tam bir enerji bombasi olsa da en ufak bir pismanlik yaratmiyor, "bi daha ne zaman yiyoruz?" dedirdiyor. Taze sikilmis meyve sularini ve özellikle demirhindi serbetini denemelisiniz.
4
I... T......
Teyzelerin ellerinden mantilar, eristeler, gözlemeler... - Iki ana caddeyi baglayan bir sokakta, sehrin yerlilerinin bile dikkatinden kaçan bir noktada "Mavi Göl Manti", bilenler de genel de tavsiye üzerine gidip müdavimi olanlar... Girer girmez ilk katta gözünüze haril haril manti, makarna yapan teyzeler çarpiyor. Aksam saatleri yolunuz düserse de türk sanat müzigi esliginde yiyorsunuz yemeginizi. Hepsi ev yapimi olan, neredeyse hazir olan hiç bir ürüne yer vermeyen restaurantta nefis bir çorba içmekle baslayabilir, devaminda sayisiz çesitteki mantilarla ya da makarna&spagettilerle, eristelerle devam edebilirsiniz. Mantida hamura su yerine ispanak kattiklari "Saray mantisi" çok güzel. Eger kahvalti için mekana geldiyseniz gözlemeyi tercih etmelisiniz, özellikle balli&kaymakli&cevizli& hashasli gözlemeleri tam bir enerji bombasi olsa da en ufak bir pismanlik yaratmiyor, "bi daha ne zaman yiyoruz?" dedirdiyor.
Taze sikilmis meyve sularini ve özellikle demirhindi serbetini denemelisiniz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım