Yükleniyor...
2.5 Puan
13 Yorum

Kasr-i Nur

Paşa Mahallesi, Koca Müftü Sokak, No 6, Odunpazarı, Eskişehir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Osmanlı, Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0222 2305703
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • İş yemeği için uygun.
  • Lunch Menu
  • Dış mekan var.
Yorumlar (13)
4
D...... D......
Haşhaşlı ve tahinli gözlemesi çok güzeldi. Zeytinyağlı sarma, humus ve acı turşu da öyle. Ama en sevdiğim kesinlikle mantı ve etli sarma oldu, mutlaka gidin.
1
G...... G......
Bahçesine gittik. Bi masada oturan bir çift kalktı. Biz de oturduk. Bekledik bekledik sipariş almaya gelen yok. Ve masadaki kahvaltıya baktık, fiyatına baktık. Değmeyeceğini düşünüp kalktık. Malesef şişirilen bir yer old düşünüyorum. Menüde çok çeşit yok. 1 puanı da ambiyanstan veriyorum.
1
B.... E........
Kasada Menüdeki fiyattan farklı hesapla karşılaştığınız nadide yurdum mekanlarından birisi. Menüde dibek kahvesi:7 tl. Bitki çayı:8 tl. Soda:4 tl. 2 dibek kahvesi, 1 bitki çayı, 1 soda menüye göre 26 tl. Kasada 34 TL. Sanıyor ki kara geçti. Yandaki mekan daha dolu diye buraya oturtmuştum misafirlerimi. İyi niyet.. Bir daha gelir miyim? Belediye böyle işletmelere ruhsat vererek elindeki turistik potansiyeli kirletiyor.
4
A.... Y....
Mekan otantik, tam bir aile işletmesi. Bina içi çok köhne masaların plastik olması hoş değil baya kötü olmuş. Dışarda bir kahve içme fırsatım oldu başarılı bir sunumla geldi. Renklerin ahengi insanı dinlendiriyor.
1
E... E.....
Bir mekan bu kadar rezil olur. Yarım saatte gelen kahvaltı bu. Ve hala reziller umurlarında değil. Doymuşlar. Şakın internetten aldanıp yanaşmayın yanına
2
B... B...
Büyük bir beklentiyle gittiğimiz bu mekanda tam anlamiyla bir hayal kirikliğı yaşadık fiyatlar pahalli, personel ilgisiz, yemekler lezzetsizdi.
1
S......... S.........
Büyük hayal kırıklığı bizim için.. Fotoğraflarından çok beğenerek gittiğimiz, otantik olmasını umduğumuz ve kahvaltı mekanları arasında bazı bloglarda tavsiye olarak gösterilen bir yer.. Ama mekan sahibesi kaba ve ilgisiz.. Hele çalışanlar ayrı bir ilgisiz.. Siparişin alınması yarım saat oysaki toplamda 10 kişi var, sipariş alınacak sayısı ise 4 kişi Ne kadar zor olabilirki diye düşünmeden edemiyor insan..sonunda dayanamayıp mutfağın olduğu yere gittim çünkü hiç bir garson kardeşimize sesimizi duyuramadık.. Sahibesi olduğunu düşündüğüm kişi suratsız ve kaba şekilde (kaşlar havada abartmıyorum) sizde bir yukarda oturdunuz sonra aşağı indiniz ne ara sipariş alıcaz dedi oysaki ben tüm düşünceli halimle yoğunsunuz sanırım ben burdan vereyim siparişi demiştim... Altı üstü gözleme aldık o da buz gibi geldi bir yarım saatte onu bekledik.. Malesef esnaf böyle olunmuyor, demekki neymiş verilen desteklerin denetlenmesi gerekiyormuş Keşke gitmeden burada yazan arkadaşların yorumlarına kulak verseydim.. Büyük hayal kırıklığı ve sinir yaşamak istemiyorsanız burayı tavsiye etmiyorum...
1
S......... S.........
Büyük hayal kırıklığı bizim için..
Fotoğraflarından çok beğenerek gittiğimiz, otantik olmasını umduğumuz ve kahvaltı mekanları arasında bazı bloglarda tavsiye olarak gösterilen bir yer..
Ama mekan sahibesi kaba ve ilgisiz..
Hele çalışanlar ayrı bir ilgisiz..
Siparişin alınması yarım saat oysaki toplamda 10 kişi var, sipariş alınacak sayısı ise 4 kişi
Ne kadar zor olabilirki diye düşünmeden edemiyor insan..sonunda dayanamayıp mutfağın olduğu yere gittim çünkü hiç bir garson kardeşimize sesimizi duyuramadık.. Sahibesi olduğunu düşündüğüm kişi suratsız ve kaba şekilde (kaşlar havada abartmıyorum) sizde bir yukarda oturdunuz sonra aşağı indiniz ne ara sipariş alıcaz dedi oysaki ben tüm düşünceli halimle yoğunsunuz sanırım ben burdan vereyim siparişi demiştim... Altı üstü gözleme aldık o da buz gibi geldi bir yarım saatte onu bekledik..
Malesef esnaf böyle olunmuyor, demekki neymiş verilen desteklerin denetlenmesi gerekiyormuş
Keşke gitmeden burada yazan arkadaşların yorumlarına kulak verseydim..
Büyük hayal kırıklığı ve sinir yaşamak istemiyorsanız burayı tavsiye etmiyorum...
2
D.... A........
Servisin çoooook yavaş olmasına, ortamın pis olmasına bi itirazınız yoksa rahat rahat oturabilirsiniz. Hoş bir ortamı var aslında, yiyecekleri lezzetli de ancak bi gözleme için 20 dk bekleyince gözünüz pek hoş görmemeye başlıyor. Yoğunluktan böyle olduğunu söylediler ancak haftasonu tahmin edilip ona göre önlem alınmalı, bahane değil.
5
P...... P......
Puanım muhteşem kahvesi içindir, dibek kahvesi tarihi havaya uygun resimdeki dantel eşliğinde geliyor, işletme sahipleri de oldukça yardımcı ve güleryüzlü, 2 kahve 10 TL
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım