Yükleniyor...
5.0 Puan
3 Yorum

Köfte's

Odunpazari Eskisehir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Yorumlar (3)
5
E... A.....
Geçen sene de bu restoranda yemek yemistim. Lezzeti geçen seneden bile daha iyi geldi! Mekan fazla büyük değil ancak işini severek yaptığı belli. Resimdeki tabak 1.5 porsiyon Balaban kebap. Yani köfte ile beraber et parçaları da var. Balaban köfte nedir dediğinizde birisi anlatsa "iskender in köfte versiyonu işte!" Diyebilirsiniz. Ancak bu lezzetle yarışabilecek tek iskender Bursa daki orjinal iskender olabilir ama o bile bu lezzetin karşısında benim gözümde bir tık geride şuan. O kadar iyi ki; buradan daha iyi bir yer gösterin bana hemen bankaya gidip kredi çekeyim mekanın bulunduğu binada ev alayım! Eskişehir e yolu düşen herkes bu lezzeti denemeden geri dönmesin.
5
E... A.....
Geçen sene de bu restoranda yemek yemistim. Lezzeti geçen seneden bile daha iyi geldi! Mekan fazla büyük değil ancak işini severek yaptığı belli. Resimdeki tabak 1.5 porsiyon Balaban kebap. Yani köfte ile beraber et parçaları da var.
Balaban köfte nedir dediğinizde birisi anlatsa "iskender in köfte versiyonu işte!" Diyebilirsiniz. Ancak bu lezzetle yarışabilecek tek iskender Bursa daki orjinal iskender olabilir ama o bile bu lezzetin karşısında benim gözümde bir tık geride şuan. O kadar iyi ki; buradan daha iyi bir yer gösterin bana hemen bankaya gidip kredi çekeyim mekanın bulunduğu binada ev alayım! Eskişehir e yolu düşen herkes bu lezzeti denemeden geri dönmesin.
5
E.. I....
Odunpazarin'i gezip yorulduktan sonra karninizi doyurabileceginiz fazla iddiasi olmayan bir mekan.. Balaban köfte; yogurtlu, domates soslu pideli köfte.. Lezzet orta karar. Iskembe çorba güzel ama az taneliydi. Ortam salas, fiyatlar uygun. Balaban köfte 8.50 tl.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım