Yükleniyor...
3.6 Puan
43 Yorum

Travelers' Cafe Bar

İstiklal Mahallesi, Porsuk Bulvarı, No 7, Odunpazarı, Eskişehir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0222 2303011
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Kahvaltı
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (43)
5
O... Y......
5
O... Y......
4
K...... N....
4
K...... N....
3
C.. K.
Degisik bir konseptleri var. Masaları numaralandırmak yerine her masaya farklı bir ülke ismi veriyorlar. Ambiansı da hoş. Lakin yemekleri pek başarılı değil. Izgara tavuk baya çiğ geldi, yanındaki garniturler fena değildi. Kalabalık iken servis olarak da aksamalar oluyor, ekmek isteğini 3 defa yinelemek zorunda kaldık. İçki çeşidi oldukça fazla, temel amacınız bir şeyler içmek ise tercih edin derim.
4
İ..... U......
Bu akşam bu mekanda ince açılmış bol malzemeli ve leziz bir pizza yedim. Çok sıradan maç tabağı isimli bir bira tabağı tattım. Çalışanlar ilgiliydi. Bir personel senin müşterin benim müşterim moddasındaydı. Fiyatlar makul temizlik iyi
4
I... I...
Mekan çok güzel. Porsuk çayına yakın. King burger oldukça doyurucu, fiyatı çok iyi, lezzeti ortalamanın üzerinde. Çalışanlar son derece kibar ve samimiler. Arkadaşlar ile gidilebilir, uzun süre oturulabilir hoş bir mekan. Gidilesi, tavsiye edilesi..
5
A....... A.......
Eskişehire ilk defa gittim. Ve raskele biraz dinlenebilecegimiz yer aradık. Travelerse girdik ve pişman olmadık. Personel çok ilgili yemekler harika. King burger ve susamlı pizza tavsiyemdir.
5
S.... S..
Ortamı inanılmaz sıcak ve güzel. Biz şarap ve yanında pato chicken (adı buydu sanırım) ile patates bravas tercih ettik. Çok lezzetliydi. Ön açık kısımlar biraz gürültülü ama arka taraflar keyifle sohbet edilecek daha sakin bir yer. Tek eksisi sanırım garsonla iletişim sorunumuzdu. Sanırım alkolle ilgili bilgisi sınırlıydı o nedenle anlaşamadık. Daha sonra yemekle ilgili bir şey sorarken de aynı sıkıntıyı yaşadık biraz ukalaydı. Belki yeni başlamıştır, keyfimizi bozamadı ortam çok güzeldi.
5
S.... S..
Ortamı inanılmaz sıcak ve güzel. Biz şarap ve yanında pato chicken (adı buydu sanırım) ile patates bravas tercih ettik. Çok lezzetliydi. Ön açık kısımlar biraz gürültülü ama arka taraflar keyifle sohbet edilecek daha sakin bir yer.
Tek eksisi sanırım garsonla iletişim sorunumuzdu. Sanırım alkolle ilgili bilgisi sınırlıydı o nedenle anlaşamadık. Daha sonra yemekle ilgili bir şey sorarken de aynı sıkıntıyı yaşadık biraz ukalaydı. Belki yeni başlamıştır, keyfimizi bozamadı ortam çok güzeldi.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım