Yükleniyor...
4.6 Puan
10 Yorum

Starbucks

İstiklal Mahallesi, Porsuk Bulv. No: 11/B Odunpazari, Eskisehir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0222 2200019
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Gel-Al
  • Alkol bulunmaz.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (10)
4
O... Y......
4
O... Y......
5
H.... Ö....
Diğer starbuckslara göre küçük olmasına rağmen, porsuğa bakması ve iç mekanın rahat olması sebebiyle tercih edebileceğiniz bir starbucks. Çalışanları Güleryüzlü ve temiz bir mekan.
4
S.... A..
İçerisi genelde daha boş ve çalışmak için uygun ki zaten dışarda yer bulmak oldukça zor. Her şubesinde içtiğiniz kahveyi aynı kalitede bulabileceğinizden alternatiflerine göre avantajlıdır. Brownie ve cheesecake konusunda çok başarılı. Üç peynirli simidi muhteşem
5
A... A...
Eskişehir de bence en güzel konumda bulunan Starbucks. Dış kısmı biraz ufak olsada iç kısım yeteri büyüklükte. Çalışanlar çok kibar ve ilgili .
4
S..... K...
Eskişehir gezimize Starbucks’ta kısa bir kahve molası veriyoruz. İstanbul’da sürekli gidiyoruz zaten, Eskişehir’de ne gereği var diye düşüyoruz dimi? Sabah hızlı trene yetişebilmek için koşarken ayağımı burktuysam eğer, bu zorunlu bir mola oluyor benim için. Dar uzun bir şekilde dizayn edilmiş Starbucks, ufak bir yer, keza balkonu da bu şekilde. Ne zaman açıldı bilemiyorum ama benim zamanında (2004-2008) yoktu. Klasik, Caramel Macchiato ve Chai Tea Latte’mizi alıp, balkon kısmına oturup Porsuk Çayı ve Adalar’ı seyre daldık, çok hoş. Çalışanlar da çok güler yüzlü, sıcakkanlı ve sevecendi, ufak espriler ve takılmalarla müşterileri gülümsetiyorlar. Kahve mi? Tabiki de çok iyi. Ama son zamanlarda sürekli “Kahveyi yumuşak içimli ister misin?” diye sormaları hoşuma gitmiyor.
5
C.................... C....................
Çok güler yüzlü bir personel var.. sabahın ve gecenin kör saatlerinde gittim aynı gün.. iç mekan dar. Bahçe ise porsuk manzaralı. . Sevdim açıkçası burayı
5
S... S...
The best! Küçük ve sıcak bir starbucks. Çalışanlar her zaman güler yüzlü ve ilgili. Tercihim genellikle yumuşak kahve sevenler için; Flat white ve/veya risretto bianco. Tatlı seviyorsanız ben; extra caramel shot ekliyorum şeker yerine. Fiyat performans oranı normal.
5
C..... K....
Porsuk manzaralı, diğer Starbucks'lar gibi kalabalık ve keşkemez olmayan, sakin ve huzurlu, personeli oldukça güler yüzlü, eşim ile sık sık gittiğimiz ve kesinlikle Chai Tea Latte'sinden vazgeçemediğimiz enfes mekan! ;)
5
N...... B......
Normalde bir starbucks'ın diğerinden farkı yok gibi düşünülür ama sanırım bir mekanı güzel yapan çalışanlarının sıcakkanlılığı oluyor. Buradaki kasiyerin ilgili tutumu çok hoştu. Aynı zamanda kahveler de çok lezzetliydi. Her starbucksta güzel olmuyor aynı latte.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım