Yükleniyor...
4.0 Puan
5 Yorum

Park Kumpir

İstiklal Mahallesi, Porsuk Bulvarı, No 35/B, Odunpazarı, Eskişehir
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Kumpir
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0222 2313508
Neler var?
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (5)
4
U... Ş..........
Sevdiğim bir mekan çok fazla çeşit var özellikle park tavayı ve donerli kumpiri seviyorum ama artık mekanin dizaynı değişmeli diye düşünüyorum...
5
Z..... Z.....
Kumpiriyle meşhur fakat eskişehire her gittiğimde ben pizzalarından alıyorum gerçekten çok çok lezzetli fiyatlarıda gayet uygun personelin tavırlarıda gayet iyi gitmeye devam edeceğim bir yer
4
E.... E......
Eskişehir de kumpir denildiğinde 2 mekandan birisi. Park kumpirde menüye baktığınızda özellikle kumpirde çok geniş bir yelpazeyle karşılaşırsınız. Kumpirden sonra kesinlikle şiddetle tavsiye ettiğim van kahvaltı menüsü var. Bu kahvaltı menüsünde aklınıza gelebilecek herşey mevcut. Personelin müşteriye davranışları yönetim tarafından tam bir standarda oturtulmuş. Fiyatlar son derece makul vaziyette. Son olarak sodexo , multinet gibi yemek kartları da geçerli olması tercih konusunda bir adım öne çıkarıyor.
4
B........ B........
Eskişehir'de kumpir yenebilecek tek mekan kesinlikle.. Diğer ürünleri hakkında pek bir bilgim yok. Tek yediğim tam karışık kumpir... Manzara güzel, servis hızlı, fiyatlar makul ;)
3
C..... K....
Porsuk manzaralı, çeşitli tatlarda kumpirler sunarak işletmeye açılan, yıllar geçtikçe menüsünü ve alanını büyüten Eskişehir'in sayılı FastFood mekanlarından. Servisi verdiğiniz siparişe göre değişiklik gösterebilir. Fiyatları tam bir öğrenci dostu. Döner'lerine ilk açıldığı zamanlar harikaydı, ama onlarda zamana yenik düştüler. Uygun fiyata gayet güzel karnınızı doyurabilirsiniz!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım