Yükleniyor...
2.3 Puan
3 Yorum

Donas-Sair Fuzuli

İstiklal Mahallesi, Şair Fuzuli Caddesi, No 8/1, Tepebaşı, Eskişehir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Fast Food, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Neler var?
  • Wi-Fi
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (3)
1
Ü..... Ö....
Önünden geçerken bana Polonya da yediğim lezzetli donerleri aklıma getirdi ve denemeye karar verdim. Ama vermez olaydım. Vasat bir döner dürüm getirdiler,içinde et bile yoktu. Sadece patates ve salatayı koyup getirmişlerdi. Patatesleri çok lezzetsizdi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Birtek çalışanları yardım severdi.
1
A.... O...
1 donas 1 ayran siparişi vermek istedimde kabul etmeyip 2 donastan aşağısını gönderemeyeceklerini söylediler. Tek kişi olduğumu diğerini çöpe atmak istemediğimi, böyle yaparlarsa müşteri kaybedeceklerini söylediğimde ''sana mı kaldık bizim birsürü müşterimiz var zaten'' diye bağırıp telefonu kapattılar. Bir daha bu mekandan bir şey söylemem.
5
S.... Ç.....
Dayanilmaz Donas Lezzeti! - Her restoranin yaptigi dürüm tavuk dönere Donas farkli bir tat katmis. O lezzeti hiçbir yerde bulabilecegimi sanmiyorum. Bir zamanlar Istanbul/Bakirköy'de subesi açilmisti. Görünce çok sevinmis hatta bütün yemeklerimi orada yemeye baslamistim. Ama orasi da kapandi. Eskisehir'e gidince mutlaka Donas denemenizi tavsiye ederim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım